Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Пошук підприємств в системі YouControl: як дізнатися все про бізнес-партнера

youcontol

Пошук підприємств України: діяльність, доходи, керівники і дещо ще

Коди ЄДРПОУ та ІПН дозволяють знайти і однозначно ідентифікувати підприємство або підприємця в системі YouControl.

Бізнес - це ринок, а ринок - це контакти і зв'язки. Невидима мережа обплутує всі сфери людської діяльності, і успіх часто залежить від того, за яку ниточку ви потягнете в потрібний момент. У такому контексті пошук бізнес-партнера — все одно що пошук відповідної "ниточки". Вона повинна бути одночасно і вигідною, і безпечною.

Система YouControl має об'ємну базу, що включає дані про всі підприємства України. При цьому в системі організовані інструменти пошуку, що дозволяють виявити цікаву компанію швидко і безпомилково.

Коди ЄДРПОУ та ІПН для пошуку підприємств в системі YouControl

ЄДРПОУ - абревіатура від повної назви "Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України". Код ЄДРПОУ являє собою унікальний цифровий ідентифікаційний номер юридичної особи в цьому реєстрі.

Що стосується ІПН, або індивідуального податкового номера, то він присвоюється фізичним особам-підприємцям (ФОП). Ми писали про те, що перевірка підприємства по ІПН (ЄДРПОУ) є найнадійнішим способом перевірки контрагента на наявність заборгованостей.Як саме це зробити?

Пошук підприємств за кодом ЄДРПОУ або ІПН — мабуть, найпростіший шлях до інформації про юридичну особу. Все, що вам потрібно зробити, це:

1. Ввести код в пошуковий рядок на головній сторінці сайту.

2. Отримати досьє потрібної компанії в якості результату пошуку:

При такому пошуковому запиті система відразу покаже досьє однієї потрібної компанії, динамічний пошук в цьому випадку не буде пропонувати варіанти з подібною назвою та іншими схожими параметрами.

Особливості пошуку підприємств за кодами ЄДРПОУ та ІПН

Саме моментальна демонстрація потрібної компанії є головною перевагою пошуку підприємств за допомогою кодів ЄДРПОУ або ІПН. Система YouControl дозволяє знайти компанію по декільком іншим критеріям (назвою, прізвищами керівників, адресою або номером телефону), але тільки індивідуальні коди виключають помилки в разі збігу назв, загальної адреси та інших загальних характеристик.

При цьому саме пошук підприємств в системі YouControl, на відміну від пошуку вручну в кожному окремому реєстрі:

- швидший (результат протягом всього однієї хвилини після запиту)

- зручніший (дані з 50+ реєстрів по одному запиту)

- актуальніший (інформація оновлюється в режимі реального часу)

Знайдене в системі досьє компанії містить максимально повні відкриті дані про неї.

Результати пошуку компанії ЄДРПОУ та ІПН

Пошук підприємств в системі YouControl надає доступ до досьє з докладною і достовірною інформацією про всі показники діяльності компанії. Про зміст досьє і переваги його використання ви можете детально дізнатися з Бази знань YouControl .Зауважимо тільки, що мінімальний запит (потрібно знати тільки офіційний код підприємства) відкриває максимум відомостей.

Зокрема, досьє від YouControl надає інформацію про існування і зміст судових позовів та рішень щодо контрагента. Крім того, інструменти моніторингу дозволяють щодня відстежувати актуальну інформацію про всі ваші контрагентів. І перший крок до цієї бази докладних даних — це пошук підприємств в системі YouControl.

Почати пошук

promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно