Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми 9 квітня 2019 р.

Реєстр платників податків юридичних осіб та база платників ПДВ

Поділитися:
Реєстр платників податків юридичних осіб та база платників ПДВ

Кожна компанія прагне рости та розвиватися. І навіть якщо ви грамотно керуєте підприємством — завжди залишається ризик правових та/або економічних наслідків через зміну законодавства чи протиправні дії шахраїв.

Успішні підприємці, юристи, банкіри, торгові представники та маркетологи вирізняються саме тим, що знають про ці ризики. І намагаються оперативно відстежувати поточний статус діючих та потенційних клієнтів і будь-які зміни в ньому. Система YouControl пропонує якісні послуги в цій галузі.

Чинна економічно-правова ситуація в Україні

Україна наразі все ще відчуває певні наслідки переходу від економічної моделі планової економіки колишнього СРСР до світової моделі ринкових відносин. Через це, зокрема, нормативні документи для ведення торговельно-економічної, правової та юридичної діяльності змінюються ледь не щоденно. І така ситуація дає змогу шахраям створювати злочинні схеми при виконанні закупівель, проведенні тендерів, оформленні документів на право власності, виконанні підрядних робіт, тощо.

Інформація з реєстру платників ПДВ, що потрібна для успішного бізнесу

•  Реєстр підприємців України є головним документом при роботі з новими та постійними клієнтами, адже містить відомості про поточний стан ліцензій на ведення підприємницької діяльності.

•  Реєстр юридичних та фізичних осіб України потрібен у випадку ведення бізнесу з юридичними та фізичними особами, які не здійснюють підприємницьку діяльність.

•  Реєстр платників податків юридичних осіб, або реєстр платників ПДВ

•  диний Державний реєстр судових рішень допоможуть визначити міру та ступінь фінансової чесності потенційних бізнес-партнерів та відстежити їх можливу участь у протиправних діях.

•  Робота з єдиним ліцензійним реєстром дозволить визначити міру відповідності виконавця вимогам, що пред’являються, перевірити наявність чи відсутність допуску на проведення тих чи інших видів робіт, тощо.

Ці джерела інформації допоможуть, зокрема, уникнути укладання договорів із сумнівними виконавцями.

Послуги з моніторингу нормативно-правових документів та бази платників ПДВ

Щоденний графік ділової людини розписаний буквально по хвилинах, і саме тому виключає можливість оперативного експрес-аналізу законів, кодексів, директив та інших нормативних документів.

Наш компанія пропонує послуги з відстеження змін у статусі наявних та потенційних клієнтів чи замовників. Створена нами електронна база даних об’єднує такі категорії:

дані з реєстру підприємців України;

інформацію з реєстру платників податків юридичних осіб, єдиний реєстр платників ПДВ;

дані з реєстру юридичних та фізичних осіб України;

реєстр пошук судових рішень офіційний сайт України;

а також реєстр пошук юридичних і фізичних осіб-підприємців та аналіз відкритих даних по запиту та багато інших відомостей.

Зібрана, оброблена та систематизована інформація передається замовнику на електронну пошту.

Переваги співпраці з нами

Співпраця з YouControl гарантує:

економію часу на збір та обробку інформації;

оперативність отримання нових даних щодо змін законодавства;

можливість формування персональних списків агентів для моніторингу; моніторинг статусу бізнес-партнера в реальному часі, а також найнижчі ціни і найкращий сервіс.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’