Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми

Код ЄДРПОУ база для ФОП

Код ЄДРПОУ база для ФОП

Компанія викликає підозру щодо законності її діяльності? Юридична особа бажає взяти гроші в кредит, але контрагент не впевнений, що цей кредит буде повернено? Хочете знати всю актуальну інформацію про зміни в державному реєстрі, щодо певних підприємств?

На всі ці питання можна відповісти, знаючи лише код ЄДРПОУ. Для цього не потрібно стояти у черзі в державних установах. За допомогою сервісу нашої компанії ви отримаєте потрібні дані за лічені хвилини, не відходячи від комп’ютера. Найбільш актуальна інформація з десяти відкритих джерел буде надходити на вашу електронну пошту.

Отримати дані про ФОП — це просто та швидко

Володіння актуальною інформацією дозволяє приймати своєчасні та правильні рішення. А також – уникати незважених кроків і шахрайських махінацій. Дізнавайтеся про поточний стан компанії, її власників та засновників, участь фірми в судових процесах, платоспроможність там багато іншого – і все це за кодом ЄДРПОУ. Ці 8 цифр обов’язково внесені у всі звіти та облікові документи суб’єкта бізнесу. Цей код в державному реєстрі видається кожній організації лише один раз, на весь період існування. Тому він є надійним ідентифікатором.

Достатньо ввести код ЄДРПОУ (або просто назву) потрібної компанії та натиснути «пошук» на нашому сайті. Окрім одноразового пошуку інформації про контрагента, кожен клієнт нашої компанії може постійно моніторити потрібну йому фірму. Будь-які зміни в Державному реєстрі щодо даної фірми будуть автоматично надходити у зручному форматі. Зробіть своє бізнес середовище найбільш безпечним та відомим для вас!

Що показує код ЄДРПОУ та база ФОП?

Код ЄДРПОУ підприємства містить важливу інформацію, максимально корисну для зацікавленого бізнесмена:

•  Контроль платоспроможності клієнтів – тобто кредитор захищений від видачі ризикованих займів, які можуть бути несплачені.

•  Моніторинг фінансових установ – ви можете постійно наглядати за всіма фінансовими маніпуляціями будь-якої української установи.

•  Виявлення незаконних дій підприємців – щоб не стати жертвою шахрайства під час покупки товару, наприклад.

•  Отримання достовірного досьє на установу – про всі його зв’язки, зміни, фінансовий стан та судові справи.

•  Моніторинг нових компаній – тримати руку на пульсі розвитку ринку, знаходити нових партнерів та випереджати конкурентів.

Чому ми?

База даних нашої компанії включає досьє підприємців та установ України. За кодом ЄДРПОУ буквально за хвилину ви знайдете потрібну інформацію про будь-яку фізичну або юридичну особу. Побачити всю історію податків, зросту заробітків, або навпаки банкрутство компанії можна дізнатися по коду ЄДРПОУ для ФОП.

Наш онлайн-сервіс – це сучасна, ефективна та зручна альтернатива бюрократичним процесам. Ми пропонуємо найбільш якісні послуги та надаємо об’єктивну, повну та актуальну (найсвіжішу) інформацію. Для її отримання достатньо лише знати код ЄДРПОУ підприємства та натиснути кілька клавіш.

Володіння інформацією дає змогу володіти всім світом. Цей крилатий вислів – практично девіз нашої компанії.

promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’