Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми

ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

YouControl — це досить молода і дуже прогресивна компанія у сфері інформаційного сервісу, створена командою небайдужих професіоналів для зручності ведення бізнесу і своєчасного повідомлення підприємцям актуальних новин щодо потенційних клієнтів, конкурентів та партнерів.

Общая информация

Дані з ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб підприємців

Цінність пошукового ресурсу обумовлюється швидким доступом до ЄДР фізичних та юридичних осіб для отримання оперативної інформації стосовно будь-якого підприємства або фізичної особи.

Наша мета — створити умови задля вашої безпеки. Щоб фізична або юридична особа могла легко, лише за декілька хвилин, зробити запит на витяг з ЄДР та пересвідчитися у фінансовій доцільності партнерства з контрагентом та попередити грошові або репутаційні втрати. Тепер немає необхідності робити через ЄДР пошук судових рішень України, щоб впевнитись у відсутності судових справ у ваших ділових партнерів. На ресурсі YouControl ви маєте можливість у зручному форматі та за короткий час отримати вичерпну інформацію щодо будь-якого суб’єкта господарювання, в тому числі з відкритого джерела ЄДР юридичних осіб та/або ЄДР судових рішень.

Після запиту досьє на компанію або фізичну особу-підприємця, ви дізнаєтесь юридичні дані, інформацію щодо статутного капіталу, порядку розрахунків з бюджетом, фінансовий стан організації та багато іншого. Така інформація доступна на сайті YouControl завдяки доступу до ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (та інших відкритих джерел).

Характерні риси бізнес-ресурсу YouControl:

1. Оперативність — ви отримаєте необхідну інформацію за одну хвилину в режимі онлайн.

2. Достовірність та актуальність даних — тому що вони надаються з 10 відкритих джерел інформації: баз даних, веб-сайтів, реєстрів юридичних та фізичних осіб тощо.

3. Фінансова доступність — отримання вичерпної інформації щодо будь-якого контрагента коштує всього 1 гривню. YouControl також пропонує для своїх клієнтів зручні пакети послуг за доступною ціною.

4. Додаткові можливості — функції щоденного моніторингу, які дозволяють тримати під контролем власний бізнес, а також бути в курсі справ партнерів та конкурентів в режимі реального часу. Жодне підприємство не взмозі подавати запит на витяг з ЄДРПОУ для отримання потрібної інформації щоденно. А YouControl робить це в автоматичному режимі замість вас та дозволить знати всі новини вашого бізнес-оточення для прийняття зважених та розумних рішень.

YouControl на шляху до вдосконалення

Спеціалісти нашого ресурсу постійно працюють над розвитком та покращенням послуг і розширенням можливостей. Наприклад:

Ефективні інструменти аналізу компаній. Наразі за допомогою нашого сайту можна провести фінансовий аналіз підприємства та визначити рівень рейдерської вразливості. Мета YouControl — така система інформування, за допомогою якої кожна людина змогла б отримати повний комплекс аналітичних даних і навіть визначити вірогідність банкрутства підприємства за допомогою ЗМІ, відгуків партнерів та фінансової аналітики.

Функція моментального створення офіційних документів. Вже сьогодні ресурс YouControl мобільніший за будь-якого власника державного реєстру, а в майбутньому за допомогою пошукової системи планується полегшити запит на отримання довідки з ЄДРПОУ (витягу, виписки) і значно скоротити час для отримання документів, необхідних для підприємців.

promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’