YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
 • Рішення
 • Продукти
 • Ресурси
 • Компанія
 • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Теми 8 листопада 2020 р.

Інформація про особу – як знайти необхідні дані й куди для цього звертатися?

Поділитися:
Інформація про особу – як знайти необхідні дані й куди для цього звертатися?

Необхідність дізнатися інформацію про певну особу рано чи пізно виникає у кожного громадянина або організації. Сама суть такої перевірки – отримати більше дійсної інформації, щоб всебічно вивчити особистість. Це може бути необхідно, наприклад, при прийомі людини на роботу. Нерідко пошук інформації про людину потрібен і в підприємницькій сфері для вирішення конкретних завдань. Якщо з цілями виконання даної процедури все зрозуміло, то з питанням як знайти інформацію про людину, маючи мінімум вихідних даних, розберемося прямо зараз!

 

Як дізнатися інформацію про людину, використовуючи інтернет?

 

Знайти будь–які дані з особистого життя особи, яка вас цікавить або інформацію про її професійну діяльність вже простіше. Для цього можна здійснити пошук, використовуючи Google, або ж виконати відповідний запит у соціальних мережах:

•  Instagram;

•  Facebook;

•  Twitter та інші.

 

Знайти людину, знаючи її ім’я та прізвище – найпростіший варіант за умови, якщо громадянин не зареєструвався під вигаданим ім'ям. Як альтернатива – можна спробувати пошукати за фото.

 

Однак такий варіант не завжди приводить до бажаного результату, та й у разі, якщо ви все ж знайдете людину за ПІБ або фото в інтернеті, обсяг отриманих нових даних буде не таким значним. Для більш глибокої перевірки і пошуку інформації про людину раціональніше всього буде звернутися до модуля YouControl People в системі YouControl.

 

Як знайти інформацію про людину за допомогою YouControl People?

 

YouControl People – це повністю автоматизований модуль для пошуку даних фізичних або юридичних осіб–підприємців. Досьє на організацію, фізичних осіб і підприємців, формується при автоматичному запиті системою в 100+ джерел, включаючи державні реєстри України. І все це здійснюється менше ніж за 1 хвилину.

Для пошуку ви можете використовувати будь–яку наявну інформацію:

•  ПІБ особи;

•  ІПН, якщо людина зареєстрована як ФОП;

•  паспортні дані

 

Система автоматично формує досьє з даних, які мають ключове значення в питанні прийому громадянина на роботу, укладанні з ним партнерських або будь–яких інших відносин: наявність в базі розшуку громадян, інформація про борги тощо.

 

Використовуючи YouControl People ви маєте можливість знайти максимально точну й актуальну інформацію про особу. Також в системі є архівні дані, які зберігаються навіть після їх видалення в державних реєстрах.

 

Перевірити особу в YouControl People.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
 • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
 • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
 • Всі ліцензії і дозволи компаній;
 • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
 • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
 • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’