Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Пробий по базі
Перевірка фізосіб відтепер доступна в безкоштовному тарифі Перевірка фізосіб доступна в opendata тарифі

Перевірити зараз
Теми 15 квітня 2019 р.

Єдиний державний реєстр підприємств і юридичних осіб

Поділитися:
Єдиний державний реєстр підприємств і юридичних осіб

ЄДРПОУ довідка — швидко та зручно з YouControl

Найбільш повний документ, який містить усі реєстраційні дані підприємства в хронологічному порядку — це довідка ЄДРПОУ (інша назва — довідка статистики). Це джерело дозволяє дізнатися, чи були зроблені будь-які юридичні значимі дії над підприємством. Таку довідку може отримати лише об'єкт підприємницької діяльності.

Вона дає уявлення про:

Зміну установчих документів та скасування змін
Перереєстрацію — нове створення юридичної особи
Рішення та ліквідацію юридичної особи
Припинення діяльності підприємства за рішенням суду
Приєднання, розподіл чи злиття юридичних осіб
Схвалення рішення суду про банкрутство та інші юридичні факти.

Довідка статистики з Єдиного Державного Реєстру

Довідка статистики необхідна, якщо підприємець займається експортом або імпортом товару та потребує акредитації на митниці. За довідкою митний орган ідентифікує всі види діяльності суб'єкта. Також цей документ необхідний для підписання договору купівлі чи продажу майна, корпоративних прав від юридичного лиця тощо. Всі нотаріальні дії фіксуються державними органами — і ви знайдете інформацію про них в системі YouControl.

Ситуації, що вимагають наявність довідки

Коли юридична особа бере участь у судовому процесі (будь-якому: цивільному, адміністративному, громадянському тощо), суд вимагає надати документ статистики та його копію для повної ідентифікації юридичної особи.

також вона може знадобитися при відкритті банківського рахунку. Працівники фінансових установ можуть вимагати надати їм довідку для подальших операцій (слід зазначити, що такі вимоги не є законними).

Отримання довідки з ЄДРПОУ

Щоб отримати такий документ з Єдиного Державного Реєстру, доведеться виконати декілька послідовних дій:

1. Спочатку — сплата державного збору, додаток квитанції. 2. Потім — заповнення спеціального бланку, складання запиту. Для цього потрібно надати нотаріально ухвалену довіреність та власний паспорт. Так ви підтвердите свою причетність до даних повноважень. 3. Вже на наступний день можна одержати довідку, якщо всі етапи були виконані правильно.

З цього часу ваше підприємство набуває статусу — “зареєстроване”. Довідка знадобиться при укладанні договорів та для роботи з нотаріусом. Цей документ є дуже важливим, тому радимо наперед зробити декілька копій.

Зберегти та захистити дані можно за допомогою ДП Інформаційно-ресурсний центр. Це держпідприємство захищає та зберігає дані від різних видів руйнування, надає технічне навчання державних адміністраторів чи реєстраторів, займається інформаційно-довідковим обслуговуванням реєстрів та виконує деякі інші функції.

Реєстр судових рішень та підприємств з юридичними особами

Єдиний державний реєстр судових рішень має функції зберігання, пошуку, захисту та надання електронних копій рішень, винесених судом. До ЄДРСР відносяться всі рішення, які були винесені на судах України будь-якого виду (цивільного, адміністративного, громадянського, кримінального).

Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців існує з 15 травня 2003 року. Він корисний тим, що зберігає всю інформацію про юридичну особу-підприємця. Якщо вам потрібна така інформація — ви швидко знайдете її завдяки пошуку у системі YouControl.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’