Послуги електронної інформаційно-довідкової бази даних українських підприємств можуть знадобитися будь-кому: і бухгалтеру, і журналісту, і бізнесмену або юристу. Чим би ви не займалися, тут ви знайдете всю необхідну інформацію про фірму або підприємця, які вас цікавлять. І при цьому ви можете бути впевнені у достовірності, вичерпності та актуальності довідкових даних, отриманих на нашому веб-порталі. Тому що ми маємо декілька істотних переваг.
На нашому сайті представлена лише достовірна інформація, зібрана з таких офіційних відкритих джерел:
• Офіційний сайт ДП «Інформаційно-ресурсний центр». На веб-ресурсі цього державного підприємства можна отримати дані з різноманітних державних та єдиних реєстрів України.
• Держреєстр судових рішень. Єдиний державний реєстр, де містяться повні дані про всі судові справи у державі. Якщо вас зацікавить певний судовий процес, в цьому реєстрі ви знайдете всю інформацію про нього: в якому регіоні відбувався; найменування суду; прізвище, ім’я, по-батькові судді; період розглядання справи; судове рішення.
• Держреєстр юридичних осіб України. У єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зібрана повна інформація про будь-яку фірму, зареєстровану не території нашої держави – від дати її заснування до офіційної поштової адреси.
• Єдиний ліцензійний реєстр. За серією та номером ліцензії тут можна дізнатися строк дії дозвільних документів фірми на провадження певних видів торгівлі та господарської діяльності.
Це лише частина наших джерел інформації. Дані надходять до нашої бази не лише з державних реєстрів. Це також інші офіційні відкриті джерела: бюлетень держреєстрації, інформація з веб-сайтів Вищого господарського суду України, Державної фіскальної служби тощо.
В нашій електронній базі даних містяться одразу всі дані, які можуть вас зацікавити та бути корисними. Це звільняє від необхідності переходити з одного веб-ресурсу на інший в пошуках певної інформації. Достатньо лише одного запиту на нашому сайті – результат буде перед вами вже за одну хвилину.
Ви одразу отримаєте повний об’єм даних, зібраних не менш ніж з десяти офіційних відкритих джерел. Дізнаєтеся, коли була проведена державна реєстрація юридичних осіб; термін дії їх ліцензій та інших дозволів; зміни в статутах; платоспроможність підприємств та багато іншої суттєвої інформації.
Дані в державному реєстрі юридичних осіб України, в держреєстрі судових рішень, на офіційних сайтах інформаційно-ресурсного центру та Податкової інспекції оновлюються щодня. Тому ми беремо на себе відповідальність про надання лише актуальної інформацію стосовно контрагентів, які вас цікавлять.
Всі дані, які ви отримуєте в нашому каталозі українських юридичних фірм та приватних підприємців, – найновіші, оприлюднені в офіційних джерелах масової інформації, та оновлені в реєстрах державної служби. Повна таі достовірна інформацією про конкурента чи партнера допоможе вам якнайкраще організувати свій бізнес, уникнути шахрайства, робити вчасні та зважені рішення щодо співробітництва з певними контрагентами.
Читайте також:
Теми 4 серпня 2020 р.
Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl
Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи. Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: • ЗМІ в журналістських розслідуваннях;
Теми 4 жовтня 2019 р.
Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду
Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.
Теми 4 жовтня 2019 р.
Що таке статутний капітал і як він формується
Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.