Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми

Державний реєстр юридичних осіб України

Державний реєстр юридичних осіб України

Повне досьє на кожну компанію України з 50 офіційних реєстрів: дані про судові справи, податкові борги та ключові відомості ЄДР.

Держреєстр юридичних осіб України

Послуги електронної інформаційно-довідкової бази даних українських підприємств можуть знадобитися будь-кому: і бухгалтеру, і журналісту, і бізнесмену або юристу. Чим би ви не займалися, тут ви знайдете всю необхідну інформацію про фірму або підприємця, які вас цікавлять. І при цьому ви можете бути впевнені у достовірності, вичерпності та актуальності довідкових даних, отриманих на нашому веб-порталі. Тому що ми маємо декілька істотних переваг.

Перевага перша: достовірність інформації

На нашому сайті представлена лише достовірна інформація, зібрана з таких офіційних відкритих джерел:

•  Офіційний сайт ДП «Інформаційно-ресурсний центр». На веб-ресурсі цього державного підприємства можна отримати дані з різноманітних державних та єдиних реєстрів України.

•  Держреєстр судових рішень. Єдиний державний реєстр, де містяться повні дані про всі судові справи у державі. Якщо вас зацікавить певний судовий процес, в цьому реєстрі ви знайдете всю інформацію про нього: в якому регіоні відбувався; найменування суду; прізвище, ім’я, по-батькові судді; період розглядання справи; судове рішення.

•  Держреєстр юридичних осіб України. У єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зібрана повна інформація про будь-яку фірму, зареєстровану не території нашої держави – від дати її заснування до офіційної поштової адреси.

•  Єдиний ліцензійний реєстр. За серією та номером ліцензії тут можна дізнатися строк дії дозвільних документів фірми на провадження певних видів торгівлі та господарської діяльності.

Це лише частина наших джерел інформації. Дані надходять до нашої бази не лише з державних реєстрів. Це також інші офіційні відкриті джерела: бюлетень держреєстрації, інформація з веб-сайтів Вищого господарського суду України, Державної фіскальної служби тощо.

Перевага друга: консолідованість інформації

В нашій електронній базі даних містяться одразу всі дані, які можуть вас зацікавити та бути корисними. Це звільняє від необхідності переходити з одного веб-ресурсу на інший в пошуках певної інформації. Достатньо лише одного запиту на нашому сайті – результат буде перед вами вже за одну хвилину.

Ви одразу отримаєте повний об’єм даних, зібраних не менш ніж з десяти офіційних відкритих джерел. Дізнаєтеся, коли була проведена державна реєстрація юридичних осіб; термін дії їх ліцензій та інших дозволів; зміни в статутах; платоспроможність підприємств та багато іншої суттєвої інформації.

Перевага третя: актуальність інформації

Дані в державному реєстрі юридичних осіб України, в держреєстрі судових рішень, на офіційних сайтах інформаційно-ресурсного центру та Податкової інспекції оновлюються щодня. Тому ми беремо на себе відповідальність про надання лише актуальної інформацію стосовно контрагентів, які вас цікавлять.

Всі дані, які ви отримуєте в нашому каталозі українських юридичних фірм та приватних підприємців, – найновіші, оприлюднені в офіційних джерелах масової інформації, та оновлені в реєстрах державної служби. Повна таі достовірна інформацією про конкурента чи партнера допоможе вам якнайкраще організувати свій бізнес, уникнути шахрайства, робити вчасні та зважені рішення щодо співробітництва з певними контрагентами.

promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’