Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl запустив свій подкаст про людей в бізнесі!
35 хвилин концентрованої користі тут

Слухати
Теми

Державний реєстр фізичних та юридичних осіб

Державний реєстр фізичних та юридичних осіб

Державний реєстр фізичних та юридичних осіб-підприємців – це автоматизована база даних. ЇЇ функція полягає в обліку підпріємців, зобов'язаних всплачувати податки, збори та інші обв'язкові платежі до бюджету, а також збори до цільових фондів (згідно з порядком та умовами, передбаченими чинним законодавством).

Доступ до державного реєстру фізичних та юридичних осіб

Усі установи, підпреємства та організації будь-якої формі власності, у тому числі установи НБУ, комерційні банки, а також інші фінансово-кредитні формування використовують податковий номер державного реєстра фізичних або юридичних осіб при виконанні таких операцій:

•  Сплата податкових та інших обов'язкових зборів;

•  Укладення цивільно-правових угод, предметом яких є об'єкти оподаткування та відносно яких необхідно сплачувати податки;

•  Відкриття банківських рахунків тощо.

Наш онлайн-сервіс працює на підставі Закона України №191 VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)”. Це означає, що ви легко та швидко отримаєте доступ до інформації державного реєстра підприємців ЄДР Київ. Достатньо зробити пошуковий запит на сайті YouControl.

Внесення до державного реєстру підприємців

Внесення компанії до державного реєстру підприємців ЄДР Київ – це умова ведення офіційної діяльності та податкової звітності згідно чинного законодавства.

Ви можете оформити ти подати заяву просто на нашому сайті. Процедура подання та оформлення необхідної документації займе небагато часу. За лічені хвилини ви отримаєте можливість офіційного ведення легальної бізнес-діяльності.

Державний реєстр судових рішень

Згідно чинного законодавства, кожен громадянин України має право на доступ до Єдиного державного реєстру та архіву судових рішень України. Реєстр судових рішень, зокрема, забезпечує збір, зберігання, захист, облік, та пошук судових рішень і надає електронні копії цих документів. До реєстру потрапляють всі рішення судових установ України.

Пошук інформації стосовно цивільних, адміністративних та господарських справ та адміністративних правопорушень, а також кримінальних проваджень на нашому сайті відбувається дуже просто та швидко. Усі операції нашого сервісу регулюється чинним законодавством та у будь-який час надають вам швидкий та повний доступ до даних державного реєстру судових рішень (та інших реєстрів України).

Переваги нашого сервісу

Швидкий доступ до даних; Зручна навігація на сайті; Мінімальні умови отримання інформації; Доступ до державного судового реєстру юридичних осіб України; Повний пакет даних за вашим запитом.

Для отримання необхідної інформації треба ввести мінімальні пошукові дані, наприклад, назву юридичної особи. Результати пошуку будуть надані буквально протягом хвилини після запиту. Даними з нашого сайту можуть користуватися фізичні та юридичні особи без обмежень.

promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’