Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Швидка перевірка платника податків по ІПН

youcontol

Пошук і перевірка платника податків по ІПН

Працюючи в бізнес-середовищі, дуже складно не аналізувати діяльність контрагентів, адже саме це допомагає визначити конкурентоспроможність власної компанії. А ще складніше не перевіряти потенційних партнерів на надійність, щоб уникнути можливих ризиків при укладанні договорів з шахраями.

Обов'язковою умовою при пошуку необхідного контрагента по ІПН є те, що компанія повинна бути платником податку на додану вартість. Для здійснення пошуку контрагента, вам потрібно запросити код ПДВ за яким ви зможете знайти інформацію про компанію.

Якщо контрагент за будь-якої причини не є платником ПДВ, а ваша компанія - платник податків ПДВ, відповідно, ви не зможете надалі скористатися податковим кредитом і відшкодувати вже витрачені гроші за сплату ПДВ замість вашого партнера, адже вона є обов'язковою.

Всю необхідну інформацію про контрагентів можна з легкістю знайти в системі YouControl.

Як здійнисти пошук платника податків по ІПН

Одним з плюсів пошуку контрагента по ІПН в системі YouControl є точне попадання в ціль. Він надає тільки один вірний і необхідний вам результат: знаходить потрібну компанію за кілька секунд, не пропонуючи кілька схожих варіантів.

Знайти контрагента по ІПН дуже просто:

1.  Введіть в пошукову стрічку код ІПН підприємства;

  

2.  Готово! Перед вами повне досьє на необхідне вам підприємство.

Ризикові фактори в досьє контрагента

Ми зібрали найпопулярніші критерії, які використовують користувачі системи для перевірки потенційних партнерів на можливі ризики для того, аби уникнути співпраці з шахраями.

1.  Статус контрагента. Компанія обов'язково повинна мати статус "не перебуває у процесі припинення". Це свідчить про те, що підприємство наразі працює в повному обсязі. Також, якщо ви помітили процедуру припинення або банкрутства в досьє контрагента — це привід відмовитися від співпраці;
 

2.  Штрафи і санкції. Якщо компанія існує під санкціями (міжнародними або місцевими) або додана в "чорні списки" — це означає, що можуть виникнути наслідки у вигляді: блокування банківських операцій, заборони участі в торгах, штрафів тощо;
 

3.  Судові рішення. Багато судових рішень, в яких компанія присутня в статусі відповідача може означати, що контрагент не виконує свої зобов'язання належним чином.

Дізнайтеся більше про 19 ризикових факторах при аналізі досьє контрагента від експертів YouControl

Здійснюючи аналіз потрібного контрагента в системі, ви можете перевірити його реквізити: адресу, керівників та підписантів, контактні номери, індекс, код ЄДРПОУ з даними з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Таким чином, ви переконаєтесь в тому, що система YouControl надає в режимі онлайн саме ту інформацію, яку можна знайти у відкритих державних джерелах, за умови величезної кількості витраченого часу на пошуки.

Ваші партнери — це ваша репутація, ресурси і задоволення всіх прописаних зобов'язань. Ретельно перевіряйте контрагентів, аби захистити від ризику себе і свій бізнес.

promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно