YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
 • Рішення
 • Продукти
 • Ресурси
 • Компанія
 • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми 8 листопада 2021 р.

Виробники України – база українських виробників у YouControl

Поділитися:
Виробники України – база українських виробників у YouControl

Перевірка виробника – важливий етап у роботі з постачальником. Компанія може убезпечити себе від неблагонадійних партнерів, зірваних угод, неякісно виконаних зобов'язань та фінансових втрат.

 

Що необхідно перевірити у першу чергу

 

Перед початком співпраці з новою компанією необхідно з’ясувати її статус – реєстраційні дані. Переконатися у тому, що юридична особа не перебуває у процесі банкрутства.

Всі дані, необхідні для перевірки, знаходяться у реєстрі юридичних осіб та підприємців. Цей державний ресурс відкритий всім громадян. Виконавши перевірку по реєстрах, можна отримати таку інформацію:

найменування підприємства;

контактні дані;

код ЄДРПОУ;

інформацію про засновників та директорів;

дату реєстрації;

дозволені види діяльності;

поточний стан підприємства;

розмір статутного капіталу.

 

Чинне законодавство вимагає від українських виробників ліцензій на ведення понад тридцяти видів господарської діяльності. Ліцензія є обов'язковою умовою для легальної роботи. У зв'язку з цим важливо провести ретельну перевірку українських виробників ще до моменту підписання договірних документів.

Перевірити наявність дозвільних документів можна за допомогою офіційного реєстру ліцензій, але цей спосіб має низку обмежень. Наприклад, обмежена кількість звернень з однієї IP-адреси.

 

Система YouControl – оптимальний спосіб перевірки українських виробників

 

Аналітична система YouControl містить максимальну кількість актуальних відомостей щодо українських виробників. Дані збираються із 180 джерел. Автоматизований функціонал звертається до сотень державних реєстрів та баз даних, що дозволяє сформувати вичерпне досьє про компанію.

Вивчивши анкету, ви можете дізнатися всю історію змін, що відбувалися у компанії, її фінансовий стан, реєстраційні дані та судові справи. У досьє ви зможете знайти історію взаємин виробника з податковою службою, вивчити результати зовнішньоекономічної діяльності та багато інших важливих показників.

Крім того, в інструменті "Аналіз ринків" можна зробити аналіз усіх виробників України у сфері виробництва. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет YouControl і в лівому меню навігації вибрати "Аналіз ринків". У самому інструменті виберіть КВЕДи, за якими потрібно провести аналіз компаній. Інформацію можна вивантажити із системи до таблиці.

 


Замовити демо-доступ до Аналізу ринків Передзвоніть мені
 

У порівнянні з офіційними реєстрами, інформація в YouControl структурована. Дані актуальні на момент пошуку. Процес пошуку даних не займає більше однієї хвилини, а готове досьє можна завантажити або надіслати на пошту для подальшого вивчення та роботи.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
 • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
 • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
 • Всі ліцензії і дозволи компаній;
 • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
 • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
 • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’