Сообщить об ошибке или идее
YouControl
logo youcontrol
РУС

Зарегистрируйтесь и проверьте 10 компаний бесплатно или получите консультацию по номеру 0 800 309 077.

icon

Код ЕГРПОУ

Статус юридического лица

Дата регистрации

Размер уставного капитала

Уполномоченные лица
Основной виды экономической деятельности

Местонахождение

Error loading short profile.

Cопроводительная информация

Дата принятия решения
25.01.2019
Дата регистрации
27.01.2019
Номер дела
826/11661/18
Номер решения
79408493
Форма судопроизводства
Административное
Судья
Карпушова Олена Віталіївна
Государственный герб Украины

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУДСправа № 826/11661/18

УХВАЛА

25 січня 2019 року м. Київ

Шостий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді: Карпушової О.В., суддів: Губської Л.В., Епель О.В., перевіривши на відповідність вимогам ст.ст. 295, 296 КАС України апеляційну скаргу Державної архітектурно-будівельної інспекції України на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 15 листопада 2018 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Кармен - Трейдінг» до Державної архітектурно-будівельної інспекції України про визнання протиправними дій та рішення та зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИВ:

Апеляційна скарга подана у строк, встановлений ст. 295 КАС України, за своєю формою та змістом відповідає вимогам, що визначені ст. 296 КАС України.

Зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено.

Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, залишення апеляційної скарги без руху або її повернення не встановлено.

З огляду на викладене колегія суддів вважає, що наявні підстави для відкриття апеляційного провадження та підготовки справи до апеляційного розгляду в порядку, встановленому ст. 306 КАС України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 295, 296, 306 КАС України, апеляційний суд, -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Державної архітектурно-будівельної інспекції України на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 15 листопада 2018 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Кармен - Трейдінг» до Державної архітектурно-будівельної інспекції України про визнання протиправними дій та рішення та зобов'язання вчинити дії.

Встановити строк до 22 лютого 2019 року, протягом якого учасники справи можуть подати відзив на апеляційну скаргу разом з доказами його надсилання (надання) іншим учасникам справи та заперечення проти заяв і клопотань, якщо такі містяться в апеляційній скарзі.

Роз'яснити учасникам справи, що у відзиві на апеляційну скаргу може міститися клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Колегія суддів: О.В. Карпушова

Л.В. Губська

О.В. Епель