Сообщить об ошибке или идее
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Звонок бесплатный
РУС

Зарегистрируйтесь и проверьте 10 компаний бесплатно или получите консультацию по номеру 0 800 309 077.

ЄДРПОУ база
Ця стаття російською мовою

ЄДРПОУ база

Загальна інформація про YouControl

Он-лайн сервіс https://youcontrol.com.ua/ — це сучасний “асистент” у бізнесі та діловодстві. Він допомагає швидко отримати повну інформацію про будь-яку українську організацію або фізичну особу, що займається підприємницькою діяльністю. На сайті втілені декілька варіантів роботи з великими базами даних з багатьох джерел, а саме:

  • Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
  • Єдиний ліцензійний реєстр
  • Загальний реєстр платників податку на додану вартість
  • Реєстр судових рішень
  • Інформація щодо процесів Вищого Господарського Суду
  • Бюлетень державних реєстрів (ЗМІ)
  • Інформація з ресурсів Фіскальної Служби.

База ЄДРПОУ — одне з найбільш корисних джерел інформації, тому що вона містить дані про підприємства, установи та організації різних форм власності.

Поширена система пошуку по базі ЄДРПОУ

Щоб отримати інформацію, потрібно лише вказати в системі YouControl ЄДРПОУ код підприємства (або ідентифікаційний номер для пошуку фізичних осіб). Цієї інформації достатньо для пошуку організації. Система моніторингу дозволить вам завжди залишатись в курсі новин про контрагентів за допомогою повідомлень на вашу електронну пошту. Також відвідувачі сайту можуть знайти підприємство за назвою, так само швидко, як ЄДРПОУ пошук ФОП.

Основні переваги он-лайн сервісу YouControl

Економія вашого часу

На відміну від будь-яких установ та оффлайн-сервісів, наш портал працює цілодобово, що дає можливість не зволікати та у будь-який момент отримати необхідну та важливу інформацію. Для порівняння, державні реєстраційні офіси працюють лише з понеділка по п’ятницю за графіком.

Для отримання документу в системі YouControl вам знадобиться близько хвилини. Документ або довідку можно просто роздрукувати на папір через принтер. Печать або штамп не потрібні — документи, які ви знайдете в нашій системі, мають необхідну юридичну силу і без них.

Економія ваших грошей

Онлайн-система https://youcontrol.com.ua/ надає пакет документів швидко та дешево. Певний перелік операцій в системі можна виконувати безкоштовно. Сплата інших операцій відбувається за допомогою картки, що значно спрощує процес витягу різноманітних довідок та документів.

Сервіс не потребує підтвердження особи клієнта

Витяги з реєстрів, довідки та будь-які виписки запитуються анонімно. Ваша електронна адреса та номер банківської картки — це вся особиста інформація, яку ви повідомите сервісу. При тому установи, компанії або організації, щодо яких ви шукаєте інформацію, не дізнаються, що ви (і взагалі хтось) отримав відкриті дані про них.

Дані захищені від підробки

Кожна виписка, документ або витяг має юридичну силу та номер, який проходить певну перевірку. Це захищає вас від можливого шахрайства, отже можна не перейматись щодо достовірності завантаженого документа.

Необмежена кількість копій

Якщо ви здійсните оплату будь-якого витягу, виписки або документа один раз — ви отримаєте право здійснити друк копій цього документу у необмеженій кількості. Документ, який ви придбали, буде зберігатись на нашому сайті певний період часу. Весь цей час ви можете завантажувати його з любої точки світу.

youcontrol