Решение № 82583663, 21.06.2019, Днепровский районный суд города Киева

Дата принятия
21.06.2019
Номер дела
755/4241/19
Номер документа
82583663
Форма судопроизводства
Гражданское
Государственный герб Украины

Справа № 755/4241/19

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"21" червня 2019 р. Дніпровський районний суд м. Києва у складі головуючої судді Марфіної Н.В. розглянувши в приміщенні суду в м. Києві у порядку спрощеного позовного провадження, без повідомлення сторін, цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району міста Києва» про захист прав споживачів, та зобов`язання вчинити певні дії,

в с т а н о в и в:

14.03.2019 року позивач звернувся до суду з позовом до Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району міста Києва» в якому просила суд: зобов`язати Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району в місті Києві» виключити із суми заборгованості ОСОБА_1 за послуги з обслуговування будинку і прибудинкової території за адресою: АДРЕСА_1 (особовий рахунок № НОМЕР_1 ) заборгованість попередніх користувачів зазначеної квартири, що виникла за період часу до 11 травня 2017 року в сумі 1772 грн. 58 коп.; Зобов`язати Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району в місті Києві» провести перерахунок нарахованих щомісячних сум послуг за період з липня 2017 року, зменшивши їх відповідно до розпорядження КМДА №140 від 03.02.2011.

Вимоги позовної заяви мотивовано тим, що 11 травня 2017 року, відповідно до договору купівлі - продажу позивач став власником квартири за адресою: АДРЕСА_1 , згідно отриманої квитанції позивачем, борг за послуги утримання будинку та прибудинкової території станом на 01.06.2017 року були практично відсутні, існував поточний борг в сумі 315 грн. 93 коп. Однак. За червень місяць, з особового рахунку позивача були списані кошти в сумі 1772,58 грн., як повернення субсидії. В серпні 2018 року, позивач звернувся до начальника КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району міста Києва» з проханням розібратися в даній ситуації та провести перерахунок суми боргу. Відповідно до якого було повідомлено, що колишній власник ОСОБА_2 була попередньою власницею вищезазначеної квартири та отримувала субсидію, після смерті якої, з лютого 2016 року по квітень 2017 року надалі проводилось нарахування субсидії. Позивач зазначає, що, оскільки жодних правочинів з померлою ОСОБА_2 з приводу нерухомого майна він не вчиняв, тому нарахування заборгованості в сумі 1772,50 грн. є незаконним, крім того, оскільки, внаслідок богу позивач не міг отримати знижку встановлену розпорядженням КМДА за №140 від 03.02.2011 року, позивач просить здійснити перерахунок за період з липня 2017 року.

На підставі ухвали Дніпровського районного суду міста Києва від 19 березня 2019 року, провадження у справі відкрито за правилами спрощеного провадження.

Як вбачається з матеріал справи, ухвала про відкриття провадження разом з додатками отримана відповідачем 25.03.2019 року, однак правом на подачу відзиву до позовної заяви відповідач не скористався.

Відповідно до положень ч. 8 ст. 178 ЦПК України, у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

За змістом ст. 275 ЦПК України, суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Згідно ст. 279 ЦПК України, розгляд справи по суті в порядку спрощеного провадження починається з відкриття першого судового засідання або через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі, якщо судове засідання не проводиться. Якщо для розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження відповідно до цього Кодексу судове засідання не проводиться, процесуальні дії, строк вчинення яких відповідно до цього Кодексу обмежений першим судовим засіданням у справі, можуть вчинятися протягом тридцяти днів з дня відкриття провадження у справі. При розгляді справи у порядку спрощеного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи.

Відповідно до ст. 280 ЦПК України, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів за одночасного існування таких умов:1) відповідач належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання; 2) відповідач не з`явився в судове засідання без поважних причин або без повідомлення причин; 3) відповідач не подав відзив; 4) позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

З матеріалів справи вбачається, що позивачем не надано до суду заперечень щодо розгляду справи в заочному порядку та ухвалення у справі заочного рішення.

За наведених обставин, у відповідності до вимог ч. 1 ст. 281 ЦПК України, суд ухвалив провести заочний розгляд справи та ухвалити у справі заочне рішення.

Суд, вивчивши матеріали справи, дослідивши письмові докази, оцінивши докази кожен окремо та в їх сукупності, повно, об`єктивно та всебічно з`ясувавши обставини справи, приходить до наступного висновку.

Правовідносини із споживання житлово - комунальних послуг регулюються Законом України «Про житлово - комунальні послуги», відповідно до ст. 4 якого законодавство України у сфері житлово-комунальних послуг базується на Конституції України і складається з нормативно-правових актів у галузі цивільного, житлового законодавства, цього Закону та інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері житлово-комунальних послуг.

Частиною 1 ст.1 Закону України «Про житлово - комунальні послуги» (який діяв на момент виникнення спірних правовідносин), встановлено, що житлово-комунальні послуги - результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення умов проживання та перебування осіб у жилих і нежилих приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил.

Виконавець - суб`єкт господарювання, предметом діяльності якого є надання житлово-комунальної послуги споживачу відповідно до умов договору, а виробник - суб`єкт господарювання, який виробляє або створює житлово-комунальні послуги; споживач - фізична чи юридична особа, яка отримує або має намір отримати житлово-комунальну послугу.

Як встановлено судом, 11 травня 2017 року між ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 з однією сторони (продавці) та ОСОБА_1 , ОСОБА_6 (покупці) укладено Договір купівлі - продажу квартири, відповідно до п. 1 якого, за цим договором продавці передають у власність (продають) покупцям, а покупці приймають (купують) від продавців квартиру АДРЕСА_2 .

Відповідно до п. 10 Договору сторони погодили, що повний комплект ключів від квартири, технічний паспорт на квартиру та документи, що підтверджують відсутність заборгованості із сплати комунальних та інших обов`язкових платежів, передаються покупцям одразу ж після нотаріального посвідчення цього договору.

Згідно п. 11 Договору, продавці гарантують, що заборгованості зі сплати комунальних послуг, послуг за користування електроенергією, послуг зв`язку та інших послуг, пов`язаних з користуванням квартирою на день укладання цього договору немає, дублікати правовстановлюючих документів вони не одержували. Документи, які підтверджують їх право власності на квартиру, та всі надані ними відомості щодо зазначеної квартири є достовірні та правдиві.

Позивач - ОСОБА_1 є власником особового рахунку з надання послуг по утриманню будинків і споруд та прибудинкової території, що підтверджується Договором №502 про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладеного 12 липня 2017 року між КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району міста Києва» та ОСОБА_1 (а. с. 20).

12 серпня 2018 року, ОСОБА_1 звертався до начальника КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району міста Києва» Прогонюк С. Т. з вимогою розібратися в ситуації, яка виникла з оплатою комунальних платежів по особовому рахунку позивача (а. с. 18).

23 серпня 2018 року (вих.. №103/45-5100) КП ««Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району міста Києва» у відповідь на запит повідомило, що Громадянка ОСОБА_8 , яка була зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 перебувала на обліку в районному управлінні, як отримувач житлових субсидій з 2012 року. Оскільки ОСОБА_8 отримувала житлову субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 року, субсидія на наступний період була призначена автоматично. В червні 2017 року, при призначенні субсидії на новий термін з`ясувалось, що за період з квітня 2016 року по березень 2017 року, який береться для розрахунку розміру субсидії, відсутня пенсія громадянки ОСОБА_8 , лише після наданих додаткових відомостей органами РАГСУ (актовий запис №156 від 22.01.2016 року), районним управлінням була отримана інформацію, що ОСОБА_8 померла ІНФОРМАЦІЯ_1 . В червні 2017 року, на підставі отриманих районним управлінням даних про дату смерті, було знято розмір субсидії за період з лютого 2016 року по квітень 2017 року.

Відповідно до ч. 2, 4 ст. 19 Закону, учасниками відносин у сфері житлово-комунальних послуг є: власник, споживач, виконавець, виробник. Виконавцем послуг з централізованого опалення та послуг з централізованого постачання гарячої води для об`єктів усіх форм власності є суб`єкт господарювання з постачання теплової енергії (теплопостачальна організація).

Статтею 3 Закону визначено предмет регулювання цього Закону і суб`єкти у сфері житлово-комунальних послуг.

Відповідно до вказаної норми Закону, предметом регулювання його норм є правовідносини, що виникають між виробниками, виконавцями, споживачами у процесі створення, надання та споживання житлово-комунальних послуг , а суб`єктами цього Закону є органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, власники, виробники, виконавці та споживачі житлово-комунальних послуг.

Згідно зі статтею 13 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" залежно від функціонального призначення житлово-комунальні послуги поділяються на: 1) комунальні послуги (централізоване постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізоване опалення, а також вивезення побутових відходів тощо); 2) послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт, вивезення побутових відходів тощо); 3) послуги з управління будинком, спорудою або групою будинків (балансоутримання, укладання договорів на виконання послуг, контроль виконання умов договору тощо); 4) послуги з ремонту приміщень, будинків, споруд (заміна та підсилення елементів конструкцій та мереж, їх реконструкція, відновлення несучої спроможності несучих елементів конструкцій тощо). Пунктом 1 частини першої статті 20 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" передбачене право споживача одержувати вчасно та відповідної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг, при цьому такому праву прямо відповідає визначений пунктом 5 частини третьої статті 20 цього Закону обов`язок споживача оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про житлово - комунальні послуги» споживач має право: 1) одержувати вчасно та відповідної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг; 2) одержувати в установленому законодавством порядку необхідну інформацію про перелік житлово-комунальних послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структуру ціни/тарифу, норми споживання, порядок надання житлово-комунальних послуг, їх споживчі властивості тощо; 3) на відшкодування збитків, завданих його майну та/або приміщенню, шкоди, заподіяної його життю чи здоров`ю внаслідок неналежного надання або ненадання житлово-комунальних послуг; 4) на усунення протягом строку, встановленого договором або законодавством, виявлених недоліків у наданні житлово-комунальних послуг; 5) на зменшення розміру плати за надані послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості в порядку, визначеному договором або законодавством; 6) на несплату вартості житлово-комунальних послуг за період тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім`ї при відповідному документальному оформленні, а також за період фактичної відсутності житлово-комунальних послуг, визначених договором у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України; 7) отримувати від виконавця компенсацію в розмірі, визначеному договором, рішенням суду або законодавством, за перевищення нормативних термінів на проведення аварійно-відновлювальних робіт; 8) на перевірку кількості та якості житлово-комунальних послуг у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

За змістом ч. 1 ст. 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавець зобов`язаний: 1) розробляти і подавати на затвердження розрахунки щодо рівня цін/тарифів на житлово-комунальні послуги першої і другої групи (пункти 1 та 2 частини першої статті 14 цього Закону) в порядку, встановленому законодавством; 2) пропонувати при укладенні договору ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги третьої групи (пункт 3 частини першої статті 14 цього Закону); 3) брати участь у конкурсах на набуття права виконувати житлово-комунальні послуги на певній території відповідно до цього Закону; 4) вимагати від споживача дотримання вимог правил експлуатації жилих приміщень та прибудинкової території, санітарно-гігієнічних і протипожежних правил та інших нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг; 5) вимагати від споживача своєчасного проведення робіт щодо усунення виявлених неполадок, пов`язаних з отриманням житлово-комунальних послуг, що виникли з вини споживача, або відшкодування вартості цих робіт; 6) отримувати компенсацію за надані відповідно до закону окремим категоріям громадян пільги та нараховані субсидії з оплати житлово-комунальних послуг і повертати їх у разі ненадання таких послуг чи пільг; 7) на відшкодування втрат у разі затвердження відповідним органом місцевого самоврядування цін/тарифів нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво; 8) доступу в приміщення, будинки і споруди для ліквідації аварій, усунення неполадок санітарно-технічного та інженерного обладнання, його встановлення і заміни, проведення технічних та профілактичних оглядів і перевірки показань засобів обліку в порядку, визначеному законом і договором.ї

Згідно ч. 2 ст. 21 Закону, виконавець зобов`язаний 1) забезпечувати своєчасність та відповідну якість житлово-комунальних послуг згідно із законодавством та умовами договору, в тому числі шляхом створення систем управління якістю відповідно до національних або міжнародних стандартів; 2) здійснювати контроль за технічним станом інженерного обладнання будинків, квартир, приміщень; 3) підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором; 4) надавати в установленому законодавством порядку необхідну інформацію про перелік житлово-комунальних послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структуру цін/тарифів, норми споживання, режим надання житлово-комунальних послуг, їх споживчі властивості тощо; 5) своєчасно проводити підготовку жилого будинку і його технічного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період; 6) розглядати у визначений законодавством термін претензії та скарги споживачів і проводити відповідні перерахунки розміру плати за житлово-комунальні послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості; 7) утримувати в належному технічному стані, здійснювати технічне обслуговування та ремонт внутрішньобудинкових мереж, вживати заходів щодо ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушень якості послуг у терміни, встановлені договором та/або законодавством; 8) сплачувати споживачу компенсацію за перевищення встановлених термінів проведення аварійно-відновлювальних робіт у розмірі, визначеному договором або законодавством; 9) вести облік вимог (претензій) споживачів у зв`язку з порушенням порядку надання житлово-комунальних послуг, зміною їх споживчих властивостей та перевищенням термінів проведення аварійно-відновлювальних робіт; 10) своєчасно за власний рахунок проводити роботи з усунення виявлених неполадок, пов`язаних з отриманням житлово-комунальних послуг, що виникли з його вини.

Згідно з повідомлення станом на 01.07.2017 року, здійснено перерахунок з послуг по утримання будинків та прибудинкової території по квартирі АДРЕСА_3 на суму 1772,58 грн. (а.с. 25).

Як зазначено вище, виконавець - суб`єкт господарювання, предметом діяльності якого є надання житлово-комунальної послуги споживачу відповідно до умов договору, а споживач - фізична чи юридична особа, яка отримує або має намір отримати житлово-комунальну послугу.

Відповідно до ст. 2 Цивільного процесуального кодексу України, завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

Як встановлено ст. 5 Цивільного процесуального кодексу України, здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором. У випадку, якщо закон або договір не визначають ефективного способу захисту порушеного, невизнаного або оспореного права, свободи чи інтересу особи, яка звернулася до суду, суд відповідно до викладеної в позові вимоги такої особи може визначити у своєму рішенні такий спосіб захисту, який не суперечить закону.

За наведених обставин, суд приходить до висновку, що позивач правомірно звернувся з позовом до суду про зобов`язання Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району в місті Києві» виключити із суми заборгованості ОСОБА_1 за послуги з обслуговування будинку і прибудинкової території за адресою: АДРЕСА_1 (особовий рахунок № НОМЕР_1 ) заборгованість попередніх користувачів зазначеної квартири, що виникла за період часу до 11 травня 2017 року в сумі 1772 грн. 58 коп., враховуючи, що борг по утриманню будинків та прибудинкової території було нараховано за період з лютого 2016 року по червень 2017 року, в той час, квартира позивачем була придбана 11 травня 2017 року, тому відповідальність за заборгованість за комунальні послуги повинні нести особи, які були колишніми власниками квартири.

Згідно Розпорядження Виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація)за №140 від 03.02.2011 року, про впорядкування нарахування плати за житлово-комунальні послуги в м. Києві, з метою вжиття додаткових заходів для заохочення населення своєчасно та в повному обсязі вносити плату за спожиті житлово-комунальні послуги, впорядкування питань розрахунків з населенням за житлово-комунальні послуги в залежності від терміну оплати та в межах функцій органу місцевого самоврядування: взято до відома, що виконавці житлово-комунальних послуг (послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, централізованого постачання холодної і гарячої води та водовідведення холодної та гарячої води, централізованого опалення) застосовують тарифи для здійснення розрахунків з населенням за спожиті послуги в залежності від терміну оплати останнім (не пізніше або після 20 числа місяця, що настає за розрахунковим) починаючи з лютого 2011 року.

Відповідно до п. 2.3 Розпорядження, у разі оплати населенням житлово-комунальних послуг до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим включно (незалежно від святкових та вихідних днів), нарахування за житлово-комунальні послуги за наступний за розрахунковим місяць здійснювати за тарифами, встановленими для розрахунків з населенням з оплатою останнім до 20 числа місяця, що настає за розрахунковим.

Згідно до п. 2.6 Розпорядження, застосовувати тарифи, встановлені для розрахунків з населенням з оплатою останнім після 20 числа місяця, що настає за розрахунковим, у разі, зокрема, наявності заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги за попередні періоди, на яку не укладено договір про її реструктуризацію.

Враховуючи те, що судом встановлено ту обставину, що борг, який нараховано позивачу є незаконним, тому вимоги позивача про зобов`язання Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району в місті Києві» провести перерахунок нарахованих щомісячних сум послуг за період з липня 2017 року, зменшивши їх відповідно до розпорядження КМДА №140 від 03.02.2011 є обґрунтованим, та таким, що підлягає задоволенню, оскільки нараховуючи борг за надані комунальні послуги з утримання будинку та прибудинкової території за який несуть відповідальність колишні власники квартири, позбавили можливості позивача сплачувати заборгованість за тарифами, які встановлені для розрахунків з населенням з оплатою споживачем до 20 числа, що настає за розрахунковим періодом.

Відповідно до ст. 12 ЦПК України учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених законом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до ст.89 ЦПК України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).

З огляду на викладене, оцінивши зібрані по справі докази в їх сукупності, суд дійшов висновку, що позов ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району міста Києва» про захист прав споживачів, та зобов`язання вчинити певні дії є обґрунтованим, та таким, що підлягає задоволенню в повному обсязі.

Враховуючи наведене та керуючись, Законом України «Про житлово-комунальні-послуги», Законом України «Про захист прав споживачів», ст. ст. 2, 4, 12, 76-81, 89, 263-265, ч. 2 ст. 247, ч. 1 ст. 280 Цивільного процесуального кодексу України, суд -

у х в а л и в:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району міста Києва» про захист прав споживачів, та зобов`язання вчинити певні дії - задовольнити.

Зобов`язати Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району в місті Києві» виключити із суми заборгованості ОСОБА_1 за послуги з обслуговування будинку і прибудинкової території за адресою: АДРЕСА_1 (особовий рахунок № НОМЕР_1 ) заборгованість попередніх користувачів зазначеної квартири, що виникла за період часу до 11 травня 2017 року в сумі 1772 грн. 58 коп.

Зобов`язати Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району в місті Києві» провести перерахунок нарахованих щомісячних сум послуг за період з липня 2017 року до червня 2019 року, у відповідності до розпорядження КМДА №140 від 03.02.2011 року.

Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених ЦПК України, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.

Учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов`язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги на рішення суду до Київського апеляційного суду через Дніпровський районний суд м. Києва протягом 30 днів з дня складання повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не були вручені у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Повний текст рішення складено 21.06.2019 року.

Учасники справи:

Позивач - ОСОБА_1 ( АДРЕСА_4 );

Відповідач - Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району в місті Києві» (02002, м. Київ, вул. Челябінська, буд. 9-г, код ЄДРПОУ: 39606435).

Суддя -