Заказать звонок

Сообщить об ошибке или идее
0 800 309 077
Звонок бесплатный

Зарегистрируйтесь и проверьте 10 компаний бесплатно или получите консультацию по номеру 0 800 309 077.

27 октября 2017 г.

Повний гайд системою YouControl

Повний гайд системою YouControl

Ми прагнемо зробити систему YouControl простою та інтуїтивною у використанні. Проте, іноді все-таки виникають запитання, як користуватись тим чи іншим інструментом в системі.

Тому ми підготували для користувачів детальну інструкцію. Щоб швидко та зручно знаходити інформацію, всі посилання ми згрупували тут.

 

Інструкція з користування системою YouControl

 

1. Мій YouControl — головна робоча панель користувача. На неї ви потрапляєте після входу в систему. Інструкція "Як користуватись інструментом «Мій YouControl»": що це таке, швидкий доступ до інструментів, динамічний пошук, особистий кабінет, реєстри та історія переглядів.

2. Розширений пошук контрагента. Перед тим, як дізнатись повну інформацію про компанію, необхідно знайти картку цієї компанії в системі: інструкція "Як користуватись інструментом «Розширений пошук контрагента»".

3. Картка контрагента. Детальна інформація про кожну компанію в Україні. Але що саме міститься у картці? Які існують можливості окрім просто подивитись дані? Інструкція "Як користуватись інструментом «Картка контрагента»".

     * Вкладка "Фінанси" містить серйозний інструментарій для оцінки фінансового стану компанії. Для неї ми окремо написали інструкцію "Як користуватись інструментом «Фінанси»", а також роз’яснювальну статтю "Як правильно читати фінансову аналітику YouControl".
     * Вкладка "Суди" містить всі судові рішення, які були чи будуть в майбутньому (справи, призначені для розгляду) у певної компанії. Вкладка містить багато фільтрів та можливостей, тому ми винесли інструкцію "Як користуватись інструментом «Суди»" окремо.
     * Вкладка "Зв’язки". Інструмент, який легко покаже поле зв’язків навколо компанії — але як ним користуватись, щоб отримати максимум інформації? Для неї ми окремо написали інструкцію "Як користуватись інструментом «Пошук зв’язків»".
     * Вкладка "ЗЕД". У цій вкладці неважко розібратись у сенсі "що робити" — вся інформація розміщена на одній сторінці. Проте що саме шукати і яким чином попередити можливі ризики? Для цього ми створили роз'яснювальну статтю "Зовнішньо-економічна діяльність від YouControl: як отримати максимальну користь".

 

4. Автоматичний моніторинг. Робот, який збирає для вас зміни в обраних компаніях. Ми дуже рекомендуємо обов’язково його налаштувати та постійно використовувати. А як саме налаштувати моніторинг, читайте в інструкції "Як користуватись інструментом «Автоматичний моніторинг»".

5. Пошук на причетність. Інструмент допомагає побудувати зв’язок між двома конкретними компаніями або публічними особами. Інструкція "Як користуватись інструментом «Пошук на причетність»".

 

 

6. Ринки. Збудувати свій власний рейтинг ТОП-25 компаній в Україні за обраними вами параметрами надзвичайно просто. Щоб дізнатись, як це зробити, читайте інструкцію "Як користуватись інструментом «Ринки»".

Важнейшие