Заказать звонок

Сообщить об ошибке или идее
0 800 309 077
Звонок бесплатный

Зарегистрируйтесь и проверьте 10 компаний бесплатно или получите консультацию по номеру 0 800 309 077.

7 сентября 2017 г.

Повний гайд системою YouControl: як користуватись інструментом «Фінанси»

Повний гайд системою YouControl: як користуватись інструментом «Фінанси»

У вкладці Фінанси дані групуються у блоки: фінансовий аналіз, фінансові показники, державні тендери та персонал.

 

Фінансовий аналіз

 

Фінансовий аналіз дозволяє переглянути ключові коефіцієнти економічної діяльності компанії за рейтинговою основою (тобто у порівнянні з іншими гравцями галузі). Натисніть “Читати детальніше” або “Read the international version” (якщо ви хочете читати матеріал англійською). Якщо ви не професійний фінансист та не зовсім добре розумієте, що означає коефіцієнт покриття або боргове навантаження, та вам мало про що говорять кольорові стовпчики в наших графіках, рекомендуємо переглянути статті «Як правильно читати фінансову аналітику YouControl» та «Про що говорять цифри: фінансовий аналіз на пальцях».
Ви можете обрати галузь, з якою порівнювати дану компанію, а також період — за рік чи за весь час існування компанії (обмеження: 2002 - 2016 роки). За замовчуванням обрана та галузь, в якій працює дана компанія, та період “За всі роки”.

 

 

Фінансові показники

 

Ви можете ознайомитись з основними фінансовими показниками діяльності компанії (в тому разі, якщо компанія виклала їх до відкритих джерел). Натисніть на той рік, за який ви хочете отримати дані.
Ви побачите ось такий документ (для зручності дані згруповані так, як би вони виглядали у балансі підприємства).

 

 

Державні тендери

 

Тут знаходиться інформація, яку частину доходу компанія отримувала через державні замовлення.
Ви можете переглянути дані у формі графіку, а також за допомогою перемикача у верхньому правому куті сторінки подивитись деталі по кожному року: дату контракту, суму, замовника та опис лоту.

 

 

Персонал

 

Кількість осіб, які офіційно працюють на підприємстві. Ви побачите графік із динамікою персоналу а також інформацію про керівників (коли були призначені та скільки працювали).

Важнейшие