Заказать звонок

Сообщить об ошибке или идее
0 800 309 077
Звонок бесплатный

Зарегистрируйтесь и проверьте 10 компаний бесплатно или получите консультацию по номеру 0 800 309 077.

7 сентября 2017 г.

Повний гайд системою YouControl: як користуватись інструментом «Розширений пошук контрагента»

Повний гайд системою YouControl: як користуватись інструментом «Розширений пошук контрагента»

Картка контрагента — основна одиниця інформації в системі YouControl. Кожна компанія чи ФОП в Україні має свою картку в системі. Але перед тим, як отримати всю необхідну інформацію про компанію, її картку необхідно знайти в системі.

Для того, щоб знайти картку необхідної вам компанії, скористайтесь пошуковим рядком зверху сторінки.
Шукати компанію можна за:
- Назвою
- Кодом ЄДРПОУ
- Прізвищем директора
- Адресою чи номером телефону (які були вказані під час державної реєстрації компанії)
- Індивідуальним податковим номером (якщо контрагент є або був платником ПДВ)
- Індивідуальним податковим номером (якщо ви шукаєте ФОП)

Введіть інформацію, яку ви хочете пошукати в системі, в пошуковий рядок. Наприклад, якщо ввести код ЄДРПОУ, то ви отримаєте одну єдину компанію.
Якщо ви спробуєте ввести частину інформації (наприклад, не повну назву), або поширене прізвище, система запропонує вам альтернативи. Динамічний пошук відбувається в процесі введення інформації, тобто ще до того, як ви натиснете зелену піктограму пошуку, система буде пропонувати вам варіанти компаній, які задовольняють пошуковим вимогам.
Після того, як ви натиснете піктограму пошуку, ви отримаєте результат пошуку. Якщо система знайшла забагато варіантів (наприклад, ви ввели поширене прізвище), спробуйте уточнити пошук за допомогою фільтрів (наприклад, задати конкретний регіон, стан суб’єкта, вид діяльності чи вказати точніше, де саме шукати введену вами інформацію).
Якщо зі сторінки пошуку натиснути на прізвище керівника компанії, система здійснить пошук за ним (покаже всі компанії, де ще керує зазначена особа). Це дуже зручно, якщо ви хочете перевірити директора маловідомої вам компанії.
Якщо ви досягли результату та знайшли ту компанію, яка вас цікавила, натисніть на її назву та перейдіть до її картки.


Рекомендуємо також ознайомитись з інструкцією "Як користуватись інструментом «Картка контрагента»".Подивіться відео-урок про те, як використовувати YouControl:


Важнейшие