Заказать звонок

Сообщить об ошибке или идее
0 800 309 077
Звонок бесплатный

Зарегистрируйтесь и проверьте 10 компаний бесплатно или получите консультацию по номеру 0 800 309 077.

7 сентября 2017 г.

Повний гайд системою YouControl: як користуватись інструментом «Ринки»

Повний гайд системою YouControl: як користуватись інструментом «Ринки»

Ринки — інструмент, яки за цікавими вам параметрами побудує рейтинг ТОП-25 компаній в Україні. Інструмент призначений для пошуку партнерів та клієнтів а також дослідження конкурентного середовища.

Для початку роботи перейдіть до інструменту «Ринки». Ви можете зробити це з вашої головної робочої панелі Мій YouControl.

 

 

В першу чергу налаштуйте початкові фільтри. За допомогою першого ряду випадаючих меню оберіть стан підприємства (працює, припиняється, припинене тощо), регіон, в якому вам цікаво шукати компанію та кількість працівників.

Потім встановіть сортування: за виручкою або за обсягом експорту чи імпорту.

За замовчуванням всі фільтри виставлені на значення “обрати все”, сортування за виручкою.
Після того детально вкажіть галузь, яку вам потрібно дослідити. За допомогою другого ряду випадаючих меню встановіть основний КВЕД (обов’язково), а також додатковий КВЕД та товари ЗЕД (якщо потрібно).

Ви можете працювати покроково: починати з вищої категорії (секція) та йти до нижчої (клас), або навпаки. Також ви можете побачити всі категорії одночасно та скористатись пошуком.

 

 

Покрокове налаштування фільтру КВЕД

 

Встановіть перемикач в положення “Категорії”.
Потім натисніть на необхідну вам секцію.
Потім — натисніть на необхідний вам розділ.
Виставіть усі необхідні відмітки у чекбоксах потрібних вам класів.Зверніть увагу, що відмітивши вищу категорію (наприклад, одразу весь розділ або всю секцію), автоматично відмічаються всі нижчі (тобто, потрібно буде прибрати зайві).
За потреби повторіть те саме з додатковим КВЕД та товарами ЗЕД (категорії Розділ, Група, Код).

Після того, як ви ретельно обрали всі необхідні вам види діяльності, ваш фільтр виглядатиме наступним чином. Ви можете прибрати один чи декілька КВЕД, натиснувши на його назву, або очистити фільтр, натиснувши “Скасувати все”.

 

Якщо ви налаштували всі фільтри, натисніть “Сформувати звіт”. Ви отримаєте рейтинг з ТОП-25 компаній за заданими вами параметрами.

 

 

Налаштуванна фільтру КВЕД з використанням пошуку

 

Встановіть перемикач в положення “Пошук”.
Ви побачите, що всі секції, розділи та класи відразу розкриті. Ви можете прокручувати їх та шукати необхідні вам категорії вручну або скористатись пошуковим рядком.

Почніть вводити необхідну вам інформацію в пошуковий рядок. Зверніть увагу, що пошук у системі предиктивний, отже під час введення інформації система буде пропонувати варіанти, які вам можуть підійти.
Коли ви знайдете необхідний вам клас, відмітьте його та натисніть “Сформувати звіт”.
Ви отримаєте рейтинг з ТОП-25 компаній за заданими вами параметрами. В отриманому рейтингу знайдіть компанії, які вас зацікавлять. Ви можете натиснути на назву компанії та перейти до її картки, щоб відразу отримати по ній повну інформацію.

Важнейшие