Заказать звонок

Сообщить об ошибке или идее
0 800 309 077
Звонок бесплатный

Зарегистрируйтесь и проверьте 10 компаний бесплатно или получите консультацию по номеру 0 800 309 077.

7 сентября 2017 г.

Повний гайд системою YouControl: як користуватись інструментом «Картка контрагента»

Повний гайд системою YouControl: як користуватись інструментом «Картка контрагента»

Картка контрагента — основна одиниця інформації в системі YouControl. Кожна компанія чи ФОП в Україні має свою картку в системі. Картка складається з блоків, які наповнюються даними з десятків відкритих реєстрів. Інформація у картці оновлюється онлайн, тобто щоразу, коли ви перезавантажуватимете сторінку, дані будуть оновлюватись.

Якщо ви не знаєте, як знайти картку необхідної вам компанії, прочитайте інструкцію “Як користуватись інструментом «Розширений пошук контрагента»”.


Використання картки контрагента в системі YouControl

Наразі перед вами картка контрагента. Відразу під назвою компанії розміщені піктограми керування (що можна зробити з даною карткою, окрім перегляду), нижче — вкладки самої картки, в яких знаходиться вся інформація.

 

 

Що ви можете зробити з досьє за допомогою піктограм керування?

 


Ви можете додати її до обраних — компанія закріпиться на вашій головній робочій панелі Мій YouControl та ви легко зможете її потім знайти (що таке Мій YouControl та як їм користуватись читайте в окремому матеріалі "Як користуватись інструментом «Мій YouControl»"), завантажити в форматі PDF, роздрукувати або надіслати колезі на електронну пошту.

Також ви можете додати компанію до списку моніторингу (якщо ви не знаєте, що таке автоматичний моніторинг, рекомендуємо обов’язково прочитати інструкцію "Як користуватись інструментом «Автоматичний моніторинг»").

Кнопка зі стрілочкою ліворуч: повернутись на попередню сторінку.

 

 

Яку інформацію можна знайти у картці?

 

Картка компанії містить 10 вкладок: Досьє, Фінанси, Історія, Відомості, Публікації, Суди, Ліцензії, Податкова, Зв’язки, ЗЕД (зовнішньоекономічна діяльність).

Картка ФОП складається тільки з 5 вкладок: Досьє, Відомості, Публікації, Ліцензії, Податкова.

Числа на вкладках означають кількість записів, що там знаходяться. 

Картка компанії — це повний консолідований масив інформації з усіх відкритих джерел. Вкладка "Досьє" — витяг з нього, основна інформація.
Якщо у вас критично мало часу, більшість необхідної інформації ви отримаєте з вкладки “Досьє” (та сама інформація, але краще розкрита, знаходиться в решті вкладок).


Вкладка “Фінанси”
Тут містяться дані про фінансовий стан компанії, кількість персоналу та участь в державних тендерах. Вкладка містить багато функціоналу, тому рекомендуємо прочитати окрему інструкцію “Як користуватись інструментом «Фінанси»”.


Вкладка “Історія”
Тут розміщена інформація про всі зміни, які відбулись в компанії: зміна керівника, засновника, юридичної адреси, виду діяльності та статутного капіталу.
Вкладка “Відомості”
Тут знаходиться детальна реєстраційна інформація про компанію.
Вкладка “Публікації”
Тут знаходяться всі офіційні повідомлення від державних органів щодо даної компанії а також важливі повідомлення від аналітиків системи: зміни юридичної адреси, директора, уставного капіталу тощо, перевірки, початок процедури банкрутства, персональні санкції та багато іншого.
Натисніть на повідомлення та дізнайтесь його деталі.
Вкладка “Суди”
Тут розміщені всі судові рішення, які стосуються компанії. Вкладка містить багато функціоналу, тому рекомендуємо прочитати окрему інструкцію "Як користуватись інструментом «Суди»".


Вкладка “Ліцензії”
Тут розміщені всі ліцензії, які має зараз або отримувала в минулому компанія.
Вкладка “Податкова”
Тут розміщена інформація щодо всіх стосунків компанії з податковою: дата реєстрації, податковий номер, свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ (або його відсутність і причина анулювання), наявність та величина податкового боргу та багато іншого.
Вкладка “Зв’язки”
Інструмент призначений для дослідження поля зв’язків навколо компанії та покрокового пошуку зв’язків даної компанії з іншими. Вкладка містить багато функціоналу, тому рекомендуємо прочитати окрему інструкцію "Як користуватись інструментом «Пошук зв’язків»".


Вкладка “ЗЕД”
ЗЕД — зовнішньоекономічна діяльність компанії. Тут є інформація щодо обсягів імпорту та експорту, географії, категорій товарів, ризиків (співпраця з офшорами та країнами під санкціями).

На початку вкладки — ризики.
Прокручуйте сторінку вниз — і побачите обсяг діяльності. Натисніть кнопку “Розгорнути таблицю”, щоб відразу бачити деталі.
Нижче ви побачите діаграми з географією діяльності та товарними категоріями. Оберіть цікавий вам рік за допомогою перемикача.
Останній графік на сторінці показує, яку частку у виручці компанії займає експортно-імпортна діяльність. Тут ви також можете розгорнути таблицю та переглянути деталі.

 

 

Подивіться відео-урок про те, як використовувати YouControl:


Важнейшие