Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Зв’язки YouScore інтегрували в продукт IBA Group

19 лютого 2019 р.
youcontol

Холдинг IBA Group для роботи програми Visual Analysis Studio в Україні інтегрував модуль системи YouScore.

Останнім часом все більше представників бізнесу з різних ринків переконуються в тому, наскільки важливо знайти справді надійних партнерів, підрядників, клієнтів, а також співробітників, котрі не нестимуть загрози корпоративній безпеці. Постійна еволюція шахрайських схем та неочікуваних підступів від недоброчесних компаній змушує шукати нові технологічні рішення для захисту підприємства та попередження ризиків. Саме їх, серед інших продуктів, в різних варіаціях пропонує міжнародний холдинг IBA Group. Це один із найбільших системних інтеграторів, розробників, виробників і постачальників інформаційних технологій в Центральній та Східній Європі, який наразі виходить і на український ринок.

Холдинг пропонує українському бізнесу рішення під назвою IBA Visual Analysis Studio Це професійна програма для аналізу зв'язків. Вона встановлюється на клієнтський сервер і служить для побудови і глибокого аналізу будь-яких зв'язків об'єктів, які цікавлять компанію. Вона дозволяє візуалізувати виявлені “перетини” і проводити інтерактивні розслідування, досліджувати дані зі складними взаємозв'язками в зручній графічній формі. А для того, щоб наповнити програму повною та актуальною інформацією, зібраною з десятків державних реєстрів, IBA Group починає співпрацю з компанією YouControl. Так, в сервіс Visual Analysis Studio через API буде передаватися інформація з модулю “Зв’язки” системи YouScore (розробки YouControl). Зокрема, це будуть відомості щодо збігів адрес та іншої контактної інформації, керівників та підписантів, засновників компаній тощо.

“Співпраця у сфері автоматизації процесів багатофакторного аналізу різнобічної інформації з метою виявлення фінансового шахрайства та корупційних схем перебуває в стадії активного розвитку у нас в країні, ‒ вважає Сергій Байбара, директор IBA Ukraine. ‒ Це викликано вимогами як законодавства сучасної України, так і трендом цифровізації суспільства, що сьогодні вже є невід'ємною реальністю нашого життя. І перш за все у сфері організації онлайн-сервісів аналізу і перевірки суб'єктів бізнесу”.

Така розробка IBA Group допомогатиме в роботі українського бізнесу із різних сегментів. Вона буде корисною:

•  банкам, зокрема підрозділам комплаєнс-контролю;

•  страховим компаніям при проведенні розслідувань страхових випадків;

•  гравцям телеком-ринку для виявлення випадків шахрайств;

•  правоохоронним органам, службам безпеки компаній.

“Холдинг IBA Group своєї місією називає підвищення ефективність роботи підприємств завдяки використанню передових інформаційних технологій. Для українського бізнесу справді дуже важливо впроваджувати сучасні технологічні рішення для уникнення співпраці з ненадійними контрагентами. Тож ми з радістю об’єднали напрацювання YouControl щодо виявлення токсичних зв’язків з програмою Visual Analysis Studio. Це посилить обидва продукти та дасть можливість запропонувати українським компаніям справді унікальний інструмент”, ‒ стверджує засновник та CEO YouControl Сергій Мільман.

Скорингова система для миттєвої оцінка потенціалу та благонадійності підприємств YouScore наразі складається з 19 окремих модулів, три з яких зараз допрацьовуються.