YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Новини 12 грудня 2018 р.

Зв’язки “родичів” тепер на поверхні: YouControl інтегрувався з DOZORRO

Поділитися:
Зв’язки “родичів” тепер на поверхні: YouControl інтегрувався з DOZORRO

Глибоко копати більше не доведеться: спільний інструмент YouControl та DOZORRO допоможе миттєво виявляти зв’язки між замовниками та учасниками, а також між кількома учасниками в тендерах. Це допоможе підвищити прозорість держзакупівель і розширить можливості для якісного оскарження торгів з порушеннями.

Одним із символів реформ сфери держзакупівель в Україні став моніторинговий портал DOZORRO ‒ один з проектів Transparency International Україна. Компанія YouControl зробила свій внесок в підвищення рівня прозорості ринку закупівель, інтегрувавши свою систему із порталом.

У результаті кооперації з’явився новий спільно розроблений інструмент ‒ зв’язки між замовником та учасником та між кількома учасниками закупівель. Аби ним скористатися, спочатку потрібно в пошуці на порталі DOZORRO за наявними фільтрами (замовником, регіоном тощо) обрати потрібні закупівлі. Серед фільтрів також буде поле “Ризики”, де можна відзначити такі індикатори, як “YouControl: наявні зв'язки учасників” та “YouControl: наявні зв'язки організатора з учасниками”. За цими критеріями буде сформовано список торгів.

У переліку в меню, що знаходиться справа, можна клікнути на логотип YouControl, перейти в систему та врешті побачити усі виявлені зв’язки. Це можуть бути однакові ПІБ, телефони, адреси, засновники, бенефіціари, філіали тощо.

Перейти в систему YouControl можна і з картки самої закупівлі, розміщеної на DOZORRO.

Цей інструмент буде надзвичайно корисним для журналістів-розслідувачів, громадських активістів та органів контролю, які займаються публічними закупівлями. Окрім цього, він допоможе учасникам торгів знаходити в них ознаки змови та успішно оскаржувати їх, спираючись на докази.

“Ми давно мріяли реалізувати таку фічу разом із нашими партнерами. Мені дуже подобаються інструменти, які дають можливість громадянам контролювати ефективність роботи державного сектору. Чим зручніше буде перевіряти чиновників і держпідприємства, тим якіснішим буде громадський контроль, а значить люди будуть частіше долучатися до нього. Думаю, це сприятиме формуванню нетерпимості до корупції і, як наслідок, її зниженню”, ‒ прокоментував новий напрямок співпраці з DOZORRO засновник та CEO YouControl Сергій Мільман.

“Ми очікуємо, що новий функціонал допоможе економити час і сили замовникам для перевірки учасників. Також він стане в нагоді підприємцям, які готують скарги до АМКУ,  та самим працівникам Антимонопольного комітету, які аналізують звернення. Громадські активісти чи журналісти, які шукають "зраду" в закупівлях, теж матимуть вільний доступ до інструменту. Загалом перевіряти закупівлі і порівнювати адреси, бенефіціарів, засновників, телефони тощо стане значно швидше, на відміну від ручного способу”, ‒ поділився думками розробник, продакт-менеджер DOZORRO Андрій Кучеренко.

У той же час Андрій Кучеренко застерігає тих, хто буде шукати зв’язки в DOZORRO, від поспішних висновків. За його словами, навіть якщо індикатор спрацьовує, не варто поспішати звинувачувати когось в корупції чи порушеннях. Наприклад, система YouControl вкаже на зв'язок між учасником НТУУ "КПІ" та замовником Міністерством освіти України, якому підпорядкований університет. Однак “зради” тут не буде. Кожний кейс є унікальним і потребує детального вивчення всіх фактів ймовірного порушення.

Протестувати інструмент!

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’