Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Програма лояльності "YouControl Family" запущена!
Дізнайся як отримати свої знижки та бонуси

Програма лояльності
"YouControl Family" запущена!

Детальніше
Новини

Зручно і автоматично: Рахунок онлайн в UKRSIBBANK з YouControl

11 січня 2021 р.
Зручно і автоматично: Рахунок онлайн в UKRSIBBANK з YouControl

За минулий рік UKRSIBBANK отримав майже тисячу заявок на відкриття рахунку через анкету-опитувальник, розроблену командою YouControl. 

 

У 2020 році UKRSIBBANK BNP Paribas Group спільно з командою YouControl запустили онлайн-опитувальник для відкриття поточного рахунку у гривні по спрощеній процедурі на вигідних умовах. Зручність полягає в тому, що частина інформації в ній вноситься автоматично, відповідно до актуальних даних реєстрів. 

 

Зокрема, в заявці автоматично підтягуються такі:

•  ЄДР (ідентифікаційні дані: офіційні назви, засновники, директори, підписанти, контактні дані);

•  зовнішньоекономічна діяльність;

•  фінансова аналітика.

Крім того, спеціаліст банку отримує звіт з експрес-аналізу, який містить інформацію про перевірку за 423 факторами (зв'язки з офшорами, санкції, РЕР, причетність до судових справ тощо). 

 

“Ми прагнемо реалізовувати ефективні цифрові рішення, які спрощують життя бізнесу та водночас захищають банк від ризиків. Завдяки цій формі представники бізнесу заощадили не лише час на поїздки та оформлення заяв в стінах банку, а й близько 20 годин на збір даних у держреєстрах. Водночас спеціаліст банку отримав якісну аналітику в своїй системі та зміг швидше зорієнтуватись у роботі з клієнтом”, — коментує Сергій Мільман, засновник та СЕО YouControl. 

 

Працівники банку отримали майже 1000 заявок від юридичних осіб ринку середнього та малого бізнесу. 

 

“Наші клієнти орієнтовані на цифрові рішення для оптимізації своєї діяльності, банк  — на потреби клієнтів. Завдяки співпраці з YouControl ми пришвидшили процеси обслуговування нових клієнтів СМБ, які практично за один візит можуть відкрити бізнес-рахунок — зауважив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. UKRSIBBANK прагне розвивати середній та малий бізнес, надаючи окрім нових рішень широкий спектр фінансових можливостей. Зокрема нові клієнти отримають рік безкоштовного обслуговування при відкритті бізнес-рахунку по спрощеній процедурі”.

Представники СМБ брали участь у акції «YouControl», за умовами якої, ставши новими клієнтами UKRSIBBANK, отримали 12 місяців безкоштовного обслуговування. Наразі банк продовжив акцію до 31 грудня 2021 року.

 

Для участі в акції від UKRSIBBANK:

1. Заповніть “Анкету-опитувальник юридичної особи від системи перевірки контрагентів YouControl” до оформлення у відділенні банку пакету документів на відкриття рахунку.

2. Отримайте запрошення на зустріч у відділенні від співробітника Контакт-центру UKRSIBBANK.   

3. Відкрийте до 31.12.2021 року поточний рахунок на акційному тарифному плані “Економ” UAH.

Для додаткової консультації рекомендуємо зателефонувати за номером 729.

Деталі акції за посиланням.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’