Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Жодних несанкціонованих втручань: розпорядники держреєстрів заперечують звинувачення СБУ

8 червня 2017 р.
youcontol

YouControl отримав відповіді від розпорядників державних реєстрів щодо фактів несанкціонованого доступу до них. Їх відповідь — жодних несанкціонованих втручань не було.

Нагадаємо, що обшуки в компанії YouControl в березні цього року проводилися на підставі звинувачення СБУ у тому, що компанія продавала на території України спеціальні технічні засоби (СТЗ), виготовлені в Російській Федерації, а також за їх допомогою здійснювала “негласне та несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем та комп’ютерних мереж державної форми власності… і вчиняла несанкціоновані дії щодо інформації Міністерства юстиції України, Державної фіскальної служби України, Державної судової адміністрації України та інших органів державної влади”. При цьому СБУ не наводить жодної конкретної події збуту СТЗ російського виробництва чи факту втручання, а лише обмежилась загальними фразами. Натомість адвокатами зібрані докази, що підтверджують факти: YouControl не є імпортером жодних техзасобів з РФ (це підтверджує ДФС) і втручань в реєстри не було.

Адвокати YouControl звернулися до Державної судової адміністрації України, ДП “Національні інформаційні системи”, Державної служби статистики, Мінекономрозвитку України та Міністерства юстиції України і Вищого господарського суду України за інформацією, чи фіксували вони будь-які несанкціоновані втручання в систему. Усі розпорядники реєстрів відповіли, що в період часу з 2015 року по сьогодні такі факти не мали місце. Отже, звинувачення СБУ повністю спростоване самими розпорядниками держреєстрів.

В компанії YouControl сподіваються, що у Службі безпеки України візьмуть до уваги цей факт та припинять вигадувати неіснуючі порушення.


Офіційна відповідь Державної судової адміністрації України:

 Офіційна відповідь Державної служби статистики України:

 Офіційна відповідь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України:

 
Офіційна відповідь Державної фіскальної служби України:

 Офіційна відповідь Міністерства юстиції України:

 Офіційна відповідь Державного підприємства "Національні інформаційні системи":

Почніть перевіряти ваших контрагентів просто зараз!