Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

Закрити не можна перенести: засідання у справі про арешт коштів батьків директора YouControl перенесли на 17 січня

9 січня 2018 р.
Закрити не можна перенести: засідання у справі про арешт коштів батьків директора YouControl перенесли на 17 січня

Сьогодні, 9 січня відбулось чергове судове засідання у справі щодо розгляду клопотання слідчого про арешт коштів, які начебто належать директору YouControl Сергію Мільману, а фактично є власністю його батьків. Судове засідання почалось в закритому режимі, але згодом суддя оголосила про його перенесення.

 

Сторона обвинувачення, яку представляв слідчий ГСУ СБ України Денис Мазурков вкотре намагається ввести суд в оману відносно того, що особисті накопичення батьків насправді їм не належать, а отримані від “злочинної” діяльності YouControl, і саме тому на них може бути накладено арешт. Попри це адвокати компанії при розгляді інших судових справ неодноразово довели, що ці кошти жодного стосунку не мають до компанії YouControl та Сергія Мільмана. Таким чином, слідчий здійснює тиск на С. Мільмана, маніпулюючи даними та не виконуючи рішення суду.

 

Через невиконання правоохоронцями попередніх ухвал суду на засідання прибули активісти та народний депутат Наталія Новак, щоб прослідкувати за перебігом справи. Суддя Олена Мєлєшак підтримала клопотання слідчого щодо проведення засідання закритим, а згодом перенесла розгляд справи на 17 січня 2018 року.   

 

Суддя оголосила засідання закритим, однак не повідомила про це активістів і вільних слухачів, які сьогодні прийшли на засідання, щоб підтримати родину Сергія Мільмана та прослідкувати за процесом”, ‒ каже Наталія Новак, народний депутат, голова підкомітету з питань правової політики та правосуддя.

 

 

Це вже не перший суд, що розглядає питання щодо повернення грошей батька Сергія.  Ми вирішили наочно показати вам пригоди слідчого СБУ Денис Мазуркова у судах, який намагається арештувати кошти батька С. Мільмана, які не мають жодного стосунку до кримінального провадження (до якого СБУ протизаконно залучено компанію YouControl та її працівників), чим грубо порушує закон.

 

Рішення про повернення грошей батькам виносяться, а самі купюри залишаються в СБУ. (інфографіка Рената Насрідінова)

 

Нагадаємо, всього є 7 судових рішень, що набрали законної сили, на підставі яких кошти мають бути повернуті стороною обвинувачення їх законним власникам: шість з них стосується батьків директора YouControl, одне ‒ самого Сергія Мільмана, за місцем проживання якого також було проведено обшук. Так, 01.11.2017 року слідчим суддею Шевченківського районного суду м. Києва Володимиром Бугілем було скасковано раніше накладений арешт та зобов’язано слідчого негайно повернути майно Сергія Мільмана. Незважаючи на отримання вказаних судових рішень та особисту участь в судових засіданнях, слідчий СБУ Денис Мазурков, прокурор ГПУ Олеся Скрипник, що здійснює процесуальне керівництво у справі, всупереч закону не виконали жодного з них.

 

Ми вдячні нашим користувачам за підтримку, ЗМІ за чесне висвітлення ситуації, а нашим юристам – за сумлінну роботу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’