YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Новини 6 лютого 2019 р.

За чесний суд: YouControl почав співпрацю з Громадською радою доброчесності

Поділитися:
За чесний суд: YouControl почав співпрацю з Громадською радою доброчесності

YouControl надав доступ до системи Громадській раді доброчесності та навчив її членів користуватися доступними в ній інструментами.

YouControl почав співпрацю з новоствореною Громадською радою доброчесності, яка займається перевіркою представників суддівської влади на доброчесність та кваліфікованість. Членам Ради та їх помічникам відкрили безкоштовно 31 доступ до аналітичної системи та усіх наявних у ній інструментів. А для того, аби вони максимально ефективно використовувати систему, 5 лютого засновник і СЕО YouControl Сергій Мільман та експерт компанії з комплаєнсу Максим Боровик провели для них навчання у форматі воркшопу.

“Згідно статистики Вищої кваліфікаційній комісії суддів, влітку 2018 року в Україні працювало близько 6 тисяч суддів. Певна кількість із них має за плечима багато неприємних історій, інцидентів із хабарництвом та інших сумнівних вчинків, однак залишається при владі чи навіть йде вгору кар’єрними східцями. Ні для кого не секрет, що судову систему потрібно очищати, викривати порушення цих “неслужителів” Феміди. І YouControl та я особисто як ніхто прагнемо до цього і будемо допомагати Громадській раді доброчесності в такому важливому починанні. Тож на навчанні, що ми провели для її членів, ми детально ознайомили їх зі всіма можливостями системи та пояснили, які саме інструменти допоможуть в їхній роботі найбільше”, ‒ розповів засновник та СЕО YouControl Сергій Мільман.

“YouControl може відіграти значну роль в роботі Ради. Це дуже цінний інструмент, який дозволяє знаходити важливу для прийняття рішень інформацію. Насамперед мова про зв’язки суддів з бізнесом та політичними силами, загалом пов’язаність певних осіб, пошук чого і є одним із предметів роботи Ради. Ці зв’язки дуже наочно прослідковуються та чітко візуалізовані в системі. При чому такі відомості складно знайти у відкритому інформаційному просторі без застосування додаткових інструментів”, ‒ пояснив Михайло Жернаков, координатор Громадської ради доброчесності.

Громадська рада доброчесності створена 2016 року, а її новий склад було обрано в кінці 2018 року. Саме ці двадцять громадських активістів та журналістів надалі боротимуться за те, щоб українська судова система поповнювалася гідними кадрами. Аби так і відбувалося, представники Ради виконують низку важливих завдань, зокрема, збирають, перевіряють та аналізують інформацію кандидатів на посаду чи вже працюючих суддів. Далі вони надають Вищій кваліфікаційній комісії суддів (ВККС) України знайдену інформацію та, якщо є підстави, ‒ висновок про невідповідність судді професійним та етичним критеріям.

Хоча, варто зазначити, що якщо 11 із 16 членів ВККС вирішать не брати до уваги рекомендацію Ради та підтримають призначення, воно буде законним.  

Нагадаємо, що YouControl в межах соціального напрямку роботи для підвищання прозорості в українській владі та боротьби з корупцією співпрацює з понад 350 редакціями та громадськими організаціями. Компанія надає безкоштовний доступ для журналістів та громадських активістів для проведення розслідувань, аналізу держзакупівель, моніторингу декларацій, перевірки суддів тощо.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’