Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Програма лояльності "YouControl Family" запущена!
Дізнайся як отримати свої знижки та бонуси

Програма лояльності
"YouControl Family" запущена!

Детальніше
Новини

За чесний суд: YouControl почав співпрацю з Громадською радою доброчесності

6 лютого 2019 р.
За чесний суд: YouControl почав співпрацю з Громадською радою доброчесності

YouControl надав доступ до системи Громадській раді доброчесності та навчив її членів користуватися доступними в ній інструментами.

YouControl почав співпрацю з новоствореною Громадською радою доброчесності, яка займається перевіркою представників суддівської влади на доброчесність та кваліфікованість. Членам Ради та їх помічникам відкрили безкоштовно 31 доступ до аналітичної системи та усіх наявних у ній інструментів. А для того, аби вони максимально ефективно використовувати систему, 5 лютого засновник і СЕО YouControl Сергій Мільман та експерт компанії з комплаєнсу Максим Боровик провели для них навчання у форматі воркшопу.

“Згідно статистики Вищої кваліфікаційній комісії суддів, влітку 2018 року в Україні працювало близько 6 тисяч суддів. Певна кількість із них має за плечима багато неприємних історій, інцидентів із хабарництвом та інших сумнівних вчинків, однак залишається при владі чи навіть йде вгору кар’єрними східцями. Ні для кого не секрет, що судову систему потрібно очищати, викривати порушення цих “неслужителів” Феміди. І YouControl та я особисто як ніхто прагнемо до цього і будемо допомагати Громадській раді доброчесності в такому важливому починанні. Тож на навчанні, що ми провели для її членів, ми детально ознайомили їх зі всіма можливостями системи та пояснили, які саме інструменти допоможуть в їхній роботі найбільше”, ‒ розповів засновник та СЕО YouControl Сергій Мільман.

“YouControl може відіграти значну роль в роботі Ради. Це дуже цінний інструмент, який дозволяє знаходити важливу для прийняття рішень інформацію. Насамперед мова про зв’язки суддів з бізнесом та політичними силами, загалом пов’язаність певних осіб, пошук чого і є одним із предметів роботи Ради. Ці зв’язки дуже наочно прослідковуються та чітко візуалізовані в системі. При чому такі відомості складно знайти у відкритому інформаційному просторі без застосування додаткових інструментів”, ‒ пояснив Михайло Жернаков, координатор Громадської ради доброчесності.

Громадська рада доброчесності створена 2016 року, а її новий склад було обрано в кінці 2018 року. Саме ці двадцять громадських активістів та журналістів надалі боротимуться за те, щоб українська судова система поповнювалася гідними кадрами. Аби так і відбувалося, представники Ради виконують низку важливих завдань, зокрема, збирають, перевіряють та аналізують інформацію кандидатів на посаду чи вже працюючих суддів. Далі вони надають Вищій кваліфікаційній комісії суддів (ВККС) України знайдену інформацію та, якщо є підстави, ‒ висновок про невідповідність судді професійним та етичним критеріям.

Хоча, варто зазначити, що якщо 11 із 16 членів ВККС вирішать не брати до уваги рекомендацію Ради та підтримають призначення, воно буде законним.  

Нагадаємо, що YouControl в межах соціального напрямку роботи для підвищання прозорості в українській владі та боротьби з корупцією співпрацює з понад 350 редакціями та громадськими організаціями. Компанія надає безкоштовний доступ для журналістів та громадських активістів для проведення розслідувань, аналізу держзакупівель, моніторингу декларацій, перевірки суддів тощо.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’