Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

З ким працюємо: Моніторинг персоналу та контрагентів

7 травня 2020 р.
З ким працюємо: Моніторинг персоналу та контрагентів

Відстежувати діяльність будь-якої людини можна з допомогою моніторингу фізичних осіб. Цей новий інструмент від YouControl дозволяє автоматично отримувати актуальні дані щодо судових справ та компаній, з якими пов'язана конкретна фізична особа і в яких вона фігурує.

У модулі YouControl People оновлення — моніторинг фізосіб.

YouControl People — інструмент системи YouControl, з допомогою якого можна отримувати інформацію про людину з офіційних реєстрів. Моніторинг дозволяє регулярно відстежувати зміни, пов’язані з діяльністю людини: бізнесовою та повсякденною.

Джерелами інформації для моніторингу наразі служать:

•  Єдиний державний реєстр;

•  Судовий реєстр.

Найближчим часом у ньому будуть доступні дані з реєстрів боржників, МВС, реєстрів корупціонерів, люстрованих осіб, а також із реєстрів автотранспорту та нерухомості.

Кому корисний моніторинг?

Цей інструмент допоможе керівникам, роботодавцям, юристам, HR-менеджерам, службам безпеки, працівникам держструктур і журналістам у таких процесах:

•  Роботодавці, керівники, HR-менеджери можуть контролювати діяльність персоналу та перевіряти потенційних співробітників під час найму. Служби безпеки можуть перевіряти вже наявних працівників компанії;

•  У виявленні корупції моніторинг буде корисний співробітникам держструктур;

•  Юристи можуть працювати з даними для підготовки до судових засідань або вирішення інших юридичних питань клієнта;

•  Для журналістів інструмент зручний під час проведення журналістських розслідувань.

Алгоритм моніторингу видає інформацію з реєстрів, у яких відбулося останнє оновлення даних щодо конкретної людини. Користувач отримує актуальні на момент оновлення дані та економить час, адже отримує інформацію автоматично.

Як працює моніторинг?

Скористатися моніторингом можна:

•  У пошуку. Для цього потрібно ввести ПІБ;

•  Натиснути на вкладку “Моніторинг” у блоці YouControl People, клікнути на “додати в список” та ввести дані людини;

•  Додати людину до моніторингу з історії перегляду.

Усі введені в пошук дані зберігаються у вигляді списку. Параметри відстеження кожної людини в списку можна редагувати — тимчасово припиняти моніторинг або видаляти людину зі списку.

Усі нові події в діяльності фізособи відображаються в історії моніторингу.

У яких випадках варто насторожитися?

Потрібно звернути увагу на низку параметрів, зміни в яких можуть говорити про недобросовісність фізособи або ризики, пов’язані з нею.

Серед них:

•  Поява судової справи про арешт активів контрагента. Така ситуація може викликати неплатоспроможність та неспроможність виконати договірні зобов’язання;

•  Поява у вашого підлеглого в числі керівників/засновників новоствореної юридичної особи із діяльністю, схожою на бізнес вашої компанії. Наслідком такої ситуації може стати втрата клієнтів;

•  Втрата фізособою зв’язку з контрагентом. У такому випадку слід взаємодіяти з новим керівником. Є ризик, що попередній керівник, який втратив зв’язок з вашим контрагентом, може використовувати печатку підприємства в особистих цілях;

•  Якщо співробітник — водій у штаті компанії, то дані про ДТП за його участю або притягнення його до відповідальності за водіння в нетверезому стані покажуть компанії ризики співпраці з такою особою;

•  Зміна статусу компанії, керівника якої ви поставили в моніторинг. Наприклад, статус “припинено діяльність” або “порушено справу про банкрутство” говорить про необхідність переглянути свої контракти з компанією  та важливість оцінити ризики подальшої співпраці.

Поява судових справ є сигналом про потенційні ризики співпраці з контрагентом або особою, пов’язаною з ним.

Наприкінці квітня YouControl проводив вебінар, на якому про роботу моніторингу фізосіб розповіли Максим Боровик, експерт з антикорупційної діяльності компанії та Віталій Мацелюх, адвокат та партнер АО “Артіус”.

Переглянути запис вебінару!

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’