Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Дізнайся про гріхи партнерів: історія податкових боргів тепер в досьє

30 липня 2019 р.
youcontol

Розпочинаючи співпрацю з будь-яким контрагентом, вас природно цікавить, чи немає у нього фінансових проблем, зокрема —  податкових боргів. Компанія може бути в порядку на день перевірки, але це не означає, що в минулому не залишилося темних плям.

Існує кілька причин, чому міг виникнути податковий борг у компанії: неефективний внутрішній фінансовий менеджмент, зокрема й фінансові проблеми, а також умисне ухилення від сплати податків.

Завдяки функціоналу системи YouControl ви можете легко перевірити історію податкових боргів вашого партнера або потенційного контрагента. Для цього відкрийте профіль підприємства, яке вас цікавить. У розділі "Огляд Досьє" перейдіть до блоку "Податкова та інші державні органи".

Натисніть на кнопку "Історія боргу", щоб побачити, як юридична особа вела свою господарську діяльність за останній рік, наскільки відповідально ставилася до своїх зобов'язань по сплаті податків.

Те ж саме можна побачити і у вкладці "Податкова". П'ятий пункт вкладки - "Історія податкових боргів".

Зараз в системі доступна інформація про податковий борг підприємств з початку 2018 року. Всі дані отримані з  “Інформації про боржників і суми заборгованості" в Єдиному реєстрі боржників.

Перевірити контрагента прямо зараз!