YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 23 листопада 2018 р.

YouScore став одним із суперфіналістів fintech-програми Popcorp accelerator

Поділитися:
YouScore став одним із суперфіналістів fintech-програми Popcorp accelerator

За підсумками демо-дня акселераційної програми Popcorp від Radar Tech та Ukrsibbank BNP Paribas Group, YouScore від команди YouControl став одним із шести суперфіналістів проекту.

Розробка команди YouControl ‒ аналітична скорингова онлайн-система YouScore ‒ стала одним із суперфіналістів акселераційної fintech-програми Popcorp, ініціаторами якої були Radar Tech та Ukrsibbank BNP Paribas Group.

Popcorp мав на меті знайти проекти, націлені на інноваційні технології у банківській сфері, та допомогти їхньому впровадженню. В кінці демо-дня програми, котрий відбувся 14 листопада, шість обраних проектів отримали чудові можливості для розвитку молодих продуктів: зокрема, комерційний запуск своїх рішень з Ukrsibbank BNP Paribas Group та шанс представити власний проект на VivaTech 2019 у Франції.

Fintech-програма Popcorp стартувала ще у березні, в липні відбувся 12-годинний марафон пітчів проектів, за результатами якого журі обрало 14 замість 10 запланованих фіналістів. Конкуренція була досить жорстка, адже на початку заявок на участь надійшло аж 102. Demo Day став завершальним етапом програми, після якого проекти до кінця року ще матимуть пост-супровід від організаторів.

В ході демо-дня фіналісти презентували свої проекти. Про YouScore розповів Євген Дудник, продакт-менеджер системи. Зокрема він пояснив, що YouScore у своїй роботі використовує найширший спектр відкритих даних, на основі яких формуються окремі  АРІ-модулі, яких наразі 18. Саме така структура дозволяє здійснити безпосередню інтеграцію продукту у внутрішні банківські системи й миттєво визначити благонадійність будь-якої компанії та оцінити перспективи й ризики співпраці з нею.

Після всіх 14 презентацій журі визначило шістку найкращих, до яких увійшов і YouScore.

“Участь у подібних проектах дає нам можливість вдосконалюватися та робити YouScore максимально корисним для нашої цільової аудиторії, розвивати його функціонал. Експертиза наших досвідчених менторів підказує нам, куди далі рухатися, що покращувати. І чергове визнання нашого продукту в акселераційних програмах доводить, що ми на правильному шляху. Ми з нетерпінням та хвилюванням чекаємо суперфіналу та змагання за поїздку до Франції, аби про YouScore почули не лише в Україні, а у багатьох інших країнах”, ‒ запевнив Євген Дудник, продакт-менеджер YouScore.

Концепція продукту YouScore народилася під час програми FinTech Master в інкубаторі 1991. Згодом проект отримував перемогу в Open Banking lab — першому інкубаторі, присвяченому вирішенню завдань банківського ринку. Нещодавно він був визнаний одним з кращих проектів на CRDF Global BootCamp Ukraine, де команда виграла поїздку на технологічну виставку в США та бізнес-тріп по Кремнієвій Долині.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’