Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

YouScore переміг у програмі Open Banking Lab

22 березня 2018 р.
YouScore переміг у програмі Open Banking Lab

YouScore, API-сервіс для банківських та інших фінансових установ, котрий визначає портрет контрагента, став переможцем інкубаційної програми Open Banking Lab. Результати програми оголосили 21 березня, на фінальному заході ‒ демо-дні.

 

 

Проект, який отримає подальшу підтримку та фінансування у розмірі 10 тис. доларів, обирали серед восьми фіналістів грудневого хакатону. Чотири місяці учасники разом із менторами працювали задля вдосконалення своїх ідей відповідно до потреб ринку. Врешті перемогу здобув проект компанії YouControl ‒ новий сервіс YouScore.

 
 

 

 

“Ми вважаємо, що це найбільш корисна пропозиція саме для банку. YouScore ще потрібно допрацювати, але ми бачимо в ньому перспективу, хорошу команду, ми впевнені у результаті. Цей продукт буде в цілому корисний для банківського ринку, для якого ми прагнемо створювати нові стандарти”, ‒ резюмував Тамаш Хак-Ковач, голова правління OTP-Bank та ментор проекту YouScore.

 

 Програма Open Banking Lab націлена на підтримку стартапів, що розробляють продукти на основі відкритих банківських даних. Її організував 1991 Open Data Incubator у партнерстві з OTP-Bank та Національним банком України.

 

 


“Open Banking Lab ‒ перша подібна програма. Вона дуже важлива для України, оскільки надає платформу для співпраці банків та стартапів. Ті очікування, які ми покладали на цю програму, виправдалися, адже вона допомогла підняти хвилю інтересу та запит банківського ринку на нові рішення”, ‒ розповів Денис Гурський, засновник 1991 Open Data Incubator.

 

 

 

 

YouScore може в цілому змінити ситуацію в банківському секторі. Серед іншого, продукт допоможе укріпити фінансову стійкість банків, не допустити  до використання фінансових інструментів шахраїв та корупціонерів”, впевнений Сергій Мільман, CEO компанії YouControl.

Нагадаємо, що раніше YouScore став фіналістом ще однієї інкубаційної програми ‒ FinTech Master. Вона була націлена на допомогу технологічним стартапам, які займаються розробкою фінансових та соціально-економічних інноваційних сервісів на базі відкритих даних фінансових установ. Організатором програми також був 1991 Open Data Incubator, а головними партнерами програми ‒ компанія Mastercard та Національний банк України.

 

Довідка: YouScore ‒ автоматична скорингова система для визначення благонадійності та оцінки потенціалу компанії. Система складається з окремих модулів, які базуються на актуальних даних із державних реєстрів України та на аналітичних алгоритмах. Серед них: FinScore (фінансова стійкість), MarketScore (ринкова потужність), ComplianceScore

(оцінка ризиків, в процесі розробки). За допомогою API-сервісу модулі передають зібрану системою інформацію в операційні системи банку, з якими співробітники звикли працювати.
 

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’