Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 22 березня 2018 р.

YouScore переміг у програмі Open Banking Lab

Поділитися:
YouScore переміг у програмі Open Banking Lab

YouScore, API-сервіс для банківських та інших фінансових установ, котрий визначає портрет контрагента, став переможцем інкубаційної програми Open Banking Lab. Результати програми оголосили 21 березня, на фінальному заході ‒ демо-дні.

 

 

Проект, який отримає подальшу підтримку та фінансування у розмірі 10 тис. доларів, обирали серед восьми фіналістів грудневого хакатону. Чотири місяці учасники разом із менторами працювали задля вдосконалення своїх ідей відповідно до потреб ринку. Врешті перемогу здобув проект компанії YouControl ‒ новий сервіс YouScore.

 
 

 

 

“Ми вважаємо, що це найбільш корисна пропозиція саме для банку. YouScore ще потрібно допрацювати, але ми бачимо в ньому перспективу, хорошу команду, ми впевнені у результаті. Цей продукт буде в цілому корисний для банківського ринку, для якого ми прагнемо створювати нові стандарти”, ‒ резюмував Тамаш Хак-Ковач, голова правління OTP-Bank та ментор проекту YouScore.

 

 Програма Open Banking Lab націлена на підтримку стартапів, що розробляють продукти на основі відкритих банківських даних. Її організував 1991 Open Data Incubator у партнерстві з OTP-Bank та Національним банком України.

 

 


“Open Banking Lab ‒ перша подібна програма. Вона дуже важлива для України, оскільки надає платформу для співпраці банків та стартапів. Ті очікування, які ми покладали на цю програму, виправдалися, адже вона допомогла підняти хвилю інтересу та запит банківського ринку на нові рішення”, ‒ розповів Денис Гурський, засновник 1991 Open Data Incubator.

 

 

 

 

YouScore може в цілому змінити ситуацію в банківському секторі. Серед іншого, продукт допоможе укріпити фінансову стійкість банків, не допустити  до використання фінансових інструментів шахраїв та корупціонерів”, впевнений Сергій Мільман, CEO компанії YouControl.

Нагадаємо, що раніше YouScore став фіналістом ще однієї інкубаційної програми ‒ FinTech Master. Вона була націлена на допомогу технологічним стартапам, які займаються розробкою фінансових та соціально-економічних інноваційних сервісів на базі відкритих даних фінансових установ. Організатором програми також був 1991 Open Data Incubator, а головними партнерами програми ‒ компанія Mastercard та Національний банк України.

 

Довідка: YouScore ‒ автоматична скорингова система для визначення благонадійності та оцінки потенціалу компанії. Система складається з окремих модулів, які базуються на актуальних даних із державних реєстрів України та на аналітичних алгоритмах. Серед них: FinScore (фінансова стійкість), MarketScore (ринкова потужність), ComplianceScore

(оцінка ризиків, в процесі розробки). За допомогою API-сервісу модулі передають зібрану системою інформацію в операційні системи банку, з якими співробітники звикли працювати.
 

Поділитися:

Читайте також:

Статті 14 липня 2021 р.

Фінансовий моніторинг фізичних осіб: як не наразитися на штрафи

У 2020 році були внесені зміни до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму". Відповідно до нових правил, суб'єкти первинного фінансового моніторингу (СПФМ) мають проводити перевірку своїх клієнтів. Тому фізосіб будуть перевіряти під час укладання угод та проведення фінансових операцій.

Статті 2 липня 2021 р.

І так зійде: шкідливі поради при роботі з контрагентами

Критичне мислення – корисний інструмент для прийняття рішень, "ексклюзивно" властивий людям, на відміну від комп'ютерів. Здатність брати інформацію під сумнів – основа творчості, аналізу, пошуку нових рішень, в тому числі в бізнесі. У цій статті розглянемо "альтернативні" підходи до роботи з контрагентами і ділової розвідки. Що, якщо…   1. Не перевіряти статус компанії.   ⚡️Чим ризикуєте:

Новини 1 липня 2021 р.

Моніторинг контрагентів: не втомлюється, нічого не забуває, не підводить

Моніторинг невпинно працює для вас 24/7, тримаючи руку на пульсі компаній. Ми допрацювали його, суттєво розширили функції та розповідаємо про його нові можливості! Спойлер: тепер сповіщення про зміни компаній та фізосіб можна отримувати в месенджери. Але це тільки одне з оновлень.   Моніторинг – це бот, що стежить за компаніями, фіксує зміни у відкритих реєстрах, формує для вас звіт, економить час і нічого не випускає з уваги.   Що саме робить Моніторинг?  

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’