YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 22 березня 2018 р.

YouScore переміг у програмі Open Banking Lab

Поділитися:
YouScore переміг у програмі Open Banking Lab

YouScore, API-сервіс для банківських та інших фінансових установ, котрий визначає портрет контрагента, став переможцем інкубаційної програми Open Banking Lab. Результати програми оголосили 21 березня, на фінальному заході ‒ демо-дні.

 

 

Проект, який отримає подальшу підтримку та фінансування у розмірі 10 тис. доларів, обирали серед восьми фіналістів грудневого хакатону. Чотири місяці учасники разом із менторами працювали задля вдосконалення своїх ідей відповідно до потреб ринку. Врешті перемогу здобув проект компанії YouControl ‒ новий сервіс YouScore.

 
 

 

 

“Ми вважаємо, що це найбільш корисна пропозиція саме для банку. YouScore ще потрібно допрацювати, але ми бачимо в ньому перспективу, хорошу команду, ми впевнені у результаті. Цей продукт буде в цілому корисний для банківського ринку, для якого ми прагнемо створювати нові стандарти”, ‒ резюмував Тамаш Хак-Ковач, голова правління OTP-Bank та ментор проекту YouScore.

 

 Програма Open Banking Lab націлена на підтримку стартапів, що розробляють продукти на основі відкритих банківських даних. Її організував 1991 Open Data Incubator у партнерстві з OTP-Bank та Національним банком України.

 

 


“Open Banking Lab ‒ перша подібна програма. Вона дуже важлива для України, оскільки надає платформу для співпраці банків та стартапів. Ті очікування, які ми покладали на цю програму, виправдалися, адже вона допомогла підняти хвилю інтересу та запит банківського ринку на нові рішення”, ‒ розповів Денис Гурський, засновник 1991 Open Data Incubator.

 

 

 

 

YouScore може в цілому змінити ситуацію в банківському секторі. Серед іншого, продукт допоможе укріпити фінансову стійкість банків, не допустити  до використання фінансових інструментів шахраїв та корупціонерів”, впевнений Сергій Мільман, CEO компанії YouControl.

Нагадаємо, що раніше YouScore став фіналістом ще однієї інкубаційної програми ‒ FinTech Master. Вона була націлена на допомогу технологічним стартапам, які займаються розробкою фінансових та соціально-економічних інноваційних сервісів на базі відкритих даних фінансових установ. Організатором програми також був 1991 Open Data Incubator, а головними партнерами програми ‒ компанія Mastercard та Національний банк України.

 

Довідка: YouScore ‒ автоматична скорингова система для визначення благонадійності та оцінки потенціалу компанії. Система складається з окремих модулів, які базуються на актуальних даних із державних реєстрів України та на аналітичних алгоритмах. Серед них: FinScore (фінансова стійкість), MarketScore (ринкова потужність), ComplianceScore

(оцінка ризиків, в процесі розробки). За допомогою API-сервісу модулі передають зібрану системою інформацію в операційні системи банку, з якими співробітники звикли працювати.
 

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’