Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouScore опинився серед 12 фіналістів CRDF Global Bootcamp Ukraine

5 жовтня 2018 р.
youcontol

Розробка компанії YouControl ‒ YouScore ‒ був обраний до списку кращих проектів CRDF Global Bootcamp Ukraine. Уже вчетверте скорингова система опиняється серед кращих учасників подібних конкурсів.

Автоматична скорингова система для визначення благонадійності та оцінки потенціалу компанії YouScore увійшла до дванадцятки кращих стартап-проектів CRDF Global Bootcamp Ukraine. Буткемп проводить Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) у партнерстві з інноваційним парком UNIT.City. За інформацією організаторів, усі учасники програми мають відповідати певним критеріям. Зокрема бути націленими на масштабованість шляхом виходу на глобальні ринки у секторах: AI, Big Data, IoT, Blockchain, Cyber Security.

Оргкомітет розглядав заявки до 1 жовтня. А вже 6 та 7 жовтня у Києві пройде буткемп, де будуть оголошені переможці. Два дні на заході проходитиме брейнштормінг, навчання із залученням міжнародних експертів, робота над удосконаленням бізнес-моделей, нетворкінг з колегами по ринку, локальними та зарубіжними менторами, яких у проекті наразі вісім. Також під час буткемпу пройдуть пітчі та презентації проектів та їхня оцінка.

У разі перемоги команда YouScore має шанс взяти участь у міжнародній конференції та виставці з AI та Big Data, а також у трьох сумісних івентах, потрапити в бізнес-тур Кремнієвою Долиною та отримати інші додаткові призи.

YouScore ‒ комплексне рішення, яке складається з окремих модулів, що передають зібрану системою інформацію з відкритих джерел, в тому числі держреєстрів. Надалі ця інформація за допомогою API-сервісу передається в операційні системи компаній, з якими співробітники звикли працювати.

Раніше YouScore брав участь у програми FinTech Master, переміг в Open Banking lab, а також  став фіналістом акселераційної програми від Radar Tech та UKRSIBBANK BNP Paribas Group.