Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl їде в Естонію з новим продуктом

23 серпня 2019 р.
youcontol

Вчора, 22 серпня, команда YouControl презентувала новий продукт – “KYC Online” на змаганні E-Residency Pitch Competition. Здобула з ним перемогу та поїде до Естонії. 

YouControl здобув ще одну перемогу та визнання свого продукту. 22 серпня у просторі 1991 Civic Tech Center пройшов конкурс E-Residency Pitch Competition. Його організували автори естонської програми E-Residency. Вона допомагає негромадянам Естонії відкрити компанію в країні, сплатити податки чи скористатися банківськими послугами тощо. Українці входять до першої трійки за кількістю зареєстрованих компаній в Естонії. Программа постійно вдосконалюється і організатори дали можливість запропонувати проекти, які би в цьому допомогли. Для цього й організували змагання.

До фіналу конкурсу потрапили 9 команд із найцікавішими ідеями. За вимогами організаторів, учасники мали запропонувати рішення, які би, наприклад, допомогли вирішити проблему пошуку банкінгу та платіжних інструментів, налагодити комунікацію між компаніями нерезидентів, загалом покращити чи спростити роботу підприємств. На Pitch Competition команди мали можливість презентувати свої ідеї, поспілкуватися із експертами, а також послухати лекцію про те, як ефективно піарити свій стартап. А в кінці заходу визначили переможця змагань, який у вересні вирушить до Естонії на Digital Nation Hackathon. На ньому учасники з різних країн створюватимуть прототипи для системи E-Residency.

Команда YouControl запропонувала новий продукт – “KYC Online” (KYC – Know your customer, знай свого клієнта). Він дозволяє створити замкнений цикл віддаленого спілкуванню з клієнтом. Та, що важливіше, – продукт надає можливість автоматично збирати інформацію про контрагента, аналізувати та передавати її компанії безпосередньо до внутрішньої CRM/ERP системи. Впровадження цього продукту по суті дозволить потенційному контрагенту проходити комплаєнс-процедури онлайн, що є зручним рішенням для обох сторін. 

За словами Євгена Дудника, проджект-менеджера YouControl, KYC Online особливо цікавий для країн з розвиненою ІТ інфраструктурою, якою є Естонія. 

“Виграш у Pitch Competition дає хорошу можливість відвідати країну, яка в ІТ-сегменті випереджає Україну мінімум на одне десятиріччя. У них 90% державних послуг можна отримати онлайн 24/7. Естонія – це ідеальне місце, щоб зрозуміти до чого варто прагнути. Це країна, яка може показати приклад реалізації десятків успішних технологічних проектів і навчити українців, як це зробити в себе. Під час поїздки ми також візьмемо участь у Digital Nation Hackathon. Для нас важливо, аби наш проект став корисним для Естонії та допоміг в удосконаленні програми E-Residency”, – запевнив Євген Дудник

Раніше команда YouControl завдяки перемозі у подібних конкурсах побувала  на технологічних виставках у США та Великобританії