YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 22 квітня 2021 р.

YouControl запустив безкоштовний онлайн-курс з комплаєнсу

Поділитися:
YouControl запустив безкоштовний онлайн-курс з комплаєнсу

Відтепер кожен бажаючий може навчитися ефективно та швидко перевіряти компанії, мінімізуючи власні ризики. Компанія YouControl запустила безкоштовну навчальну онлайн-програму "Комплаєнс". Курс написаний фахівцями-практиками: юристами, адвокатами, працівниками банківських установ, державних органів. Крім уроків, підготовлених українськими спікерами, є заняття від спеціалістів комплаєнс-відділів іноземних компаній: Великобританії, Канади, Вірменії.

 

Комплаєнс – тема майбутнього для бізнесу

 

Комплаєнс (англ. compliance) – це відповідність певним законам, вимогам або нормам. Під поняттям розуміють дотримання належних стандартів поведінки на ринку, справедливе ставлення до клієнтів, управління конфліктами інтересів та дотримання законодавства у сфері господарської діяльності.

 

Комплаєнс вже набув значної популярності у світі, а комплаєнс-офіцери є одними з найзатребуваніших спеціалістів. В Україні напрямок тільки набирає обертів. Одначе, зовсім скоро комплаєнс-офіцер стане актуальною професією і у нас. Така тенденція виникає не дарма, бо наслідки ризиків від недотримання правил комплаєнсу – не тільки юридичні санкції, фінансові збитки, репутаційні втрати, але і фігурування в корупційних скандалах і дестабілізація бізнесу.

 

Комплаєнс стає свого роду перевіркою на якість і відповідність стандартам.  Процедура особливо актуальна для тих компаній, які зацікавлені у виході на міжнародний ринок. Адже це викликає довіру. А за кордоном комплаєнс-процедура – це взагалі обов'язкова вимога до всіх компаній.

 

Читати більше: Ознаки неблагонадійного бізнесу: короткий список

 

Кому і для чого варто пройти курс з комплаєнсу?

 

Створення ефективних ІТ-інструментів й готових рішень для перевірки контрагентів – серед ключових цінностей YouControl. Спираючись на головну місію щодо формування прозорого бізнес-середовища та з метою поширення у суспільстві знань та навичок у роботі з відкритими даними, компанія запустила унікальний безкоштовний освітній онлайн-проєкт "Академія YouControl". Нещодавно проєкт поповнився новою ціннісною програмою – курсом "Комплаєнс". Навчальна програма вчить знаходити надійних бізнес-партнерів, уникати економічних ризиків і використовувати можливості відкритих джерел даних на повну. Програмою вже встигли скористатися майже 8 тисяч спеціалістів та студентів вишів.

 

Курс розрахований на: 

• комплаєнс-менеджерів;

• юристів;

• аудиторів;

• бухгалтерів;

• керівників компаній;

• менеджерів ЗЕД; 

• кадрових спеціалістів;

• закупівельників.

 

А також стане в нагоді всім, хто хоче мінімізувати свої ризики від співпраці з компаніями, перевіряючи їх відповідність власним очікуванням й чинному законодавству. 

 

Знання, отримані в результаті проходження курсу, допоможуть краще розумітися на базових принципах та особливостях комплаєнсу, розширять кругозір у питанні захисту інтересів своєї компанії, її репутації та фінансової складової.

 

Наразі програма курсу допомагає дізнатися про: 

• санкційний комплаєнс;

• комплаєнс в галузі захисту персональних даних;

• фінмоніторинг як різновид комплаєнс-контролю;

• комплаєнс в закупівлях;

• юридичний комплаєнс;

• інтегрована модель Governance, risk and compliance;

• антикорупційний комплаєнс;

• комплаєнс іноземних контрагентів;

• комплаєнс персоналу тощо.

 

З чого складається курс?

 

Кожного тижня курс поповнюється новими уроками. На сьогодні "Комплаєнс" складається з 26 унікальних уроків в текстовій формі. Також деякі уроки підтримують відеоформат і проходять у формі інтерактивної навчальної гри. Спершу спікер знайомить з темою заняття і розповідає матеріал. Далі – озвучує запитання, паралельно на екрані з'являються клікабельні варіанти відповідей і учень обирає варіант. Якщо відповідь правильна – відбувається перехід до наступного запитання. Якщо ні – варто уважно прослухати роз'яснення спікера ще раз та повторити спробу.

 

 

Уроки курсу підготували вже понад 20 експертів: українські та міжнародні спеціалісти з різних компаній та установ, комплаєнс-офіцери, керівники профільних напрямків. Програма складається з теоретичного та практичного модуля. Уроки від іноземних спеціалістів винесені в окремий блок. Фінальний етап кожного заняття для зареєстрованих користувачів системи YouControl – оцінка отриманих знань та проходження тестування. У ньому містяться питання і завдання по темі уроку.

 

 

Як пройти курс?

 

Щоб пройти курс, треба внизу сторінки сайту (у футері) у розділі "Сервіси та програми" клікнути на розділ "Академія YouControl". Далі з переліку запропонованих курсів обрати "Комплаєнс" та зареєструватись на нього. 

 

Користувач може власноруч обирати кількість і послідовність проходження занять. Курс побудований таким чином, що можна "подорожувати" від уроку до уроку, орієнтуючись на власну мапу потреб і побажань. А функція реєстрації в системі YouControl дасть можливість вчасно дізнатися про появу нового уроку: на мейл користувача прийде сповіщення про появу нового заняття. 

 

Почати курс

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’