Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl виграв поїздку на технологічну виставку у Лондон

13 червня 2019 р.
youcontol

12 червня пройшов конкурс The Ukrainian UK Start Up Competition і команда YouControl була відібрана для поїздки в Британію. 

12 червня Володимир Корнієнко ‒ менеджер відділу міжнародної торгівлі компанії YouControl, представив потенціал системи для британського ринку членам журі та всім присутнім на конкурсі The Ukrainian UK Start Up Competition. За результатами обговорення, відібрали 5 учасників, котрим організатори оплачують поїздку та триденне перебування в Лондоні, відвідування найбільшої технологічної виставки London Tech Week. І YouControl потрапив до їх складу та вже через місяць вирушить у столицю Великобританії!

Агентство MiniBarLabs, яке є організатором конкурсу, об’єднує таким чином технологічні стартапи для обміну знаннями, досвідом та створення нових можливостей для бізнесу. Окрім того, подію також підтримало посольство України у Британії.

Ми раді підтримати цю ініціативу, яка об'єднує дві провідні технології Європи. Великобританія та Україна поділяють пристрасть до підприємництва в цифровій економіці, і це чудова нагода для нових яскравих талантів з України продемонструвати свій бізнес у Лондоні”, ‒ відзначила Наталія Галібаренко, Посол України у Великобританії.

Для довідки. MiniBarLabs ‒ це стартап та інноваційне агентство, що базується в Лондоні, в якому працює найбільша британська стартап-спільнота з понад 8000 членів. MiniBarLabs проводить заходи для стартапів, змагання та прискорювальні програми з партнерами ‒ від Microsoft Ventures, PayPal до Британської Ради.

Нагадаємо, раніше команда YouControl виграла поїздку до США.