Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Знаходьте клієнтів або партнерів та аналізуйте ринки з новим інструментом від YouControl Детальніше
Новини

YouControl увійшов в ТОП-5 кращих стартап-інновацій України

8 липня 2020 р.
YouControl увійшов в ТОП-5 кращих стартап-інновацій України

Кейс YouControl Compliance scoring увійшов в шорт-ліст найкращих інновацій серед стартапів України 2020 року у нагородженні Ukraine Innovation Awards 2020.


Під час міжнародної онлайн-конференції 42 Investment Summit 2020 відбулось нагородження ‒ премія для стартапів, інвесторів та корпорацій з України, Центральної та Східної Європи. Як зазначають організатори, Ukraine Innovation Awards 2020 – це перша українська премія для корпоративних та стартап-інноваторів, інвесторів, підприємців, що допомагають бізнесу зростати за рахунок інновацій в епоху турбулентності та глобальних змін в економіці.


Розробка YouControl Compliance scoring увійшла у ТОП-5 у номінації: "Startup Innovation Cases in Ukraine 2020". Команда представила безпечне та легальне автоматичне комплексне рішення для перевірки юридичних та фізичних осіб на основі 75 факторів (Експрес-аналіз) та 18 параметрів перевірки фізичної особи (YouControl People).


Кирило Мазур, керівник Center42 Innovation Agency, відзначив: "Скажу чесно, всі ці компанії мають дуже круті рішення. І бути у шорт-лісті означає вже бути обраним членами журі й бути обраними у перелік найбільш прогресивних стартапів, які показали ефективні результати за минулий рік і які мають прикладний аспект у своїй діяльності."


Читати більше: 4D-скоринг компанії: огляд фінансового сканування YouControl
 

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’