Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Знаходьте клієнтів або партнерів та аналізуйте ринки з новим інструментом від YouControl Детальніше
Новини

YouControl та Теруправління ДБР Києва підписали меморандум

21 травня 2021 р.
YouControl та Теруправління ДБР Києва підписали меморандум

YouControl та Територіальне управління Державного бюро розслідувань у м. Києві підписали меморандум про співпрацю. Мета партнерства – сприяти ефективному проведенню неупереджених і професійних розслідувань в Україні, вчасно попереджати корупційні злочини.

 

Головна місія ДБР – встановлювати справедливість у суспільстві, незалежно та всебічно розслідувати злочини задля притягнення винних до відповідальності, незважаючи на їхні посади, зв’язки та ресурси. 

 

Зауважимо, що у підслідності ДБР знаходяться вищі посадові особи, службові особи НАБУ та САП, правоохоронці, судді, особи, які вчинили військові злочини. 

 

За словами Дениса Кермана, директора ТУ ДБР у місті Києві, полковника ДБР, у 2020 році співробітники Бюро здійснили досудове розслідування у більш ніж 42 тис кримінальних провадженнях: "Переважно це протидія корупції, економічні злочини, злочини проти довкілля, перевищення повноважень представниками правоохоронних органів тощо. Сума збитків державі, завданих кримінальними правопорушеннями, сягає понад 400 млн грн. Тому постійний розвиток висококваліфікованих кадрів ДБР для нас завжди на часі. Зокрема, вміння працювати із великим обсягом даних, оперативно аналізувати зв'язок у корупційних схемах тощо. Тому ми вдячні компанії YouControl за партнерство, комплекс-заходи, які дозволять значно підвищити ефективність роботи слідчих ДБР".

 

Створення ефективних ІТ-інструментів і готових рішень для перевірки контрагентів та з метою викриття злочинів і підозрілих зв'язків – серед ключових цінностей YouControl. 

 

Наразі представники ЗМІ та громадські активісти провели вже понад 5 тис. розслідувань.  

 

Наталія Чорногуб, GR-менеджерка YouControl: "Країна вимагає більших стандартів до безпеки, протидії корупції, підзвітності органів влади. Ми як суспільно-відповідальний бізнес докладаємо максимум зусиль для формування прозорого бізнес-середовища в Україні. Будемо дуже раді, якщо наша експертиза та ІТ-інструменти допоможуть Державному бюро розслідувань у викритті злочинів".

 

Партнерство сторін сприятиме формуванню прозорого бізнес-середовища, попередженню злочинів та ефективному проведенню розслідувань в Україні.

 

У межах співпраці передбачено проведення спільних консультацій, засідань робочих груп, заходів обміну набутим досвідом роботи у сфері викриття та попередження злочинів.

 

YouControl проведе для співробітників ДБР низку консультативно-навчальних заходів щодо ефективного та оперативного проведення розслідувань шляхом використання даних з відкритих джерел.

 

Нагадаємо, раніше YouControl підписав меморандум із Академією фінансового моніторингу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’