Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Знаходьте клієнтів або партнерів та аналізуйте ринки з новим інструментом від YouControl Детальніше
Новини

YouControl та Нотаріальна палата України підписали меморандум

7 червня 2021 р.
YouControl та Нотаріальна палата України підписали меморандум

YouControl та Нотаріальна палата України підписали меморандум про співпрацю. Мета партнерства – сприяти розвитку громадянського суспільства в Україні шляхом підвищення ефективності функціонування правової галузі, зокрема, нотаріату.

 

Нотаріальна палата України – це недержавна самоврядна організація, що об’єднує нотаріусів з всієї України. Її мета – підвищення професійних стандартів, захист прав та інтересів нотаріусів, а також адвокація нотаріату як важливого елементу правової держави.

 

Президент Нотаріальної палати України, Володимир Марченко: "Можливість користуватися системою YouControl спростить для нотаріусів, як суб’єктів первинного фінансового моніторингу, процес перевірки осіб, що звертаються за вчиненням нотаріальних дій. А також допоможе нам при встановленні відомостей, що характеризують клієнта як учасника фінансової операції".

 

YouControl послідовно відстоює цінності відкритості та підзвітності як органів державної влади, так і бізнесу. Створення ефективних ІТ-інструментів й готових рішень для якісної та швидкої перевірки контрагентів – серед ключових цінностей аналітичної системи. Так фахівцями YouControl розроблено унікальний інструмент для проведення первинного фінансового моніторингу в автоматизований спосіб. Розробка значно спрощує процес належної перевірки клієнтів, яку мають здійснювати згідно з законом про фінмон №361-IX всі небанківські фінансові установи, нотаріуси в тому числі. 

 

Заступник директора з правових питань YouControl, Данило Глоба: "Сподіваюсь, співпраця з YouControl допоможе нотаріусам ефективно виконувати норми законодавства про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. В планах – проведення  для  членів НПУ низки вебінарів з використання аналітичної системи".

 

Сторони готові до плідної взаємодії, обміну досвідом та напрацюваннями. Планують організовувати та брати участь у спільних заходах, а саме навчально-освітніх семінарах, зустрічах.

 

Нагадаємо, раніше YouControl підписав меморандум із НКЦК при РНБОУ.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’