Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Як не заплутатися серед однофамільців?
Зустрічайте унікальне оновлення YouControl

Дізнатись більше
Новини

YouControl та НБУ підписали меморандум про співпрацю

29 серпня 2019 р.
YouControl та НБУ підписали меморандум про співпрацю

YouControl підписав меморандум про співпрацю із Національним банком України. Сторони планують ділитись експертизою задля сприяння фінансовій стабільності на банківському ринку.

22 серпня YouControl підписав меморандум про співпрацю із Національним Банком України (НБУ), що дозволить вивести подальшу взаємодію на якісно новий рівень. 

У документі йдеться: “Сторони в межах цього Меморандуму домовились вживати спільних зусиль для сприяння фінансовій стабільності шляхом розвитку механізмів посилення достовірності інформації для користувачів у фінансовому секторі”.

Співпраця між YouControl та НБУ передбачає і використання інформаційно-аналітичних ресурсів одна одної. Також сторони планують ділитися експертизою, брати участь у спільних заходах тощо.  

Така співпраця ще раз наголошує на тому, що YouControl прагне не стояти осторонь, а активно долучатися до вирішення проблем банківського сектору. Раніше компанія вже розробила та запропонувала ринку різні інноваційні рішення у сфері фінтех та регтех. А офіційна взаємодія та прямий діалог із НБУ дозволить нам ще ефективніше та швидше йти до поставлених цілей”, ‒ запевнив Данило Глоба, заступник директора з правових питань компанії YouControl. 

YouControl і раніше за різними напрямками взаємодіяв із Національним банком України. При чому в лютому 2019 року компанія отримала лист-подяку від НБУ за надання якісних послуг щодо перевірки контрагентів у системі YouControl. Керівництво установи тоді також висловило сподівання щодо подальшого розширення функціоналу системи та доповнення її новими джерелами інформації. Ще раніше НБУ рекомендував YouControl гравцям банківського ринку для пошуку необхідної в роботі ділової інформації.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’