Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Пробий по базі
Перевірка фізосіб відтепер доступна в безкоштовному тарифі Перевірка фізосіб доступна в opendata тарифі

Перевірити зараз
Новини 26 жовтня 2021 р.

YouControl та Мінцифра ‒ партнери

Поділитися:
YouControl та Мінцифра ‒ партнери

YouControl та Міністерство цифрової трансформації України підписали меморандум про співпрацю. Мета партнерства ‒ сприяти формуванню та розвитку прозорого бізнес-середовища в Україні, через консультаційну підтримку підприємців у межах проєкту Дія.Бізнес.

 

Дія.Бізнес ‒ національний проєкт Міністерства цифрової трансформації України з розвитку вітчизняного підприємництва. У межах партнерства YouControl надаватиме консультаційну підтримку підприємцям із питань аналізу відкритих даних.

Меморандум про співпрацю передбачає широке коло активностей. Фахівці YouControl планують передавати свої знання представникам бізнесу, ділитись досвідом та практичними кейсами щодо використання відкритих даних. Під час воркшопів та зустрічей роз’яснювати підприємцям, як вберегти гроші, нерви та репутацію від співпраці з неблагонадійними партнерами.

 

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції, Валерія Іонан: "Експертиза компанії YouControl стане підсиленням для консультативної підтримки малого та середнього бізнесу, яка відбувається в онлайн-форматі на сайті Дія.Бізнес".

 

Від початку діяльності YouControl сприяє поширенню знань про відкриті дані та комплаєнс, проводить навчання, вебінари, воркшопи. Так, наразі понад 12 тис. людей переглянули уроки YouControl Academy з комплаєнсу та використання систем. Фахівці компанії провели навчання для понад 5 тис. представників центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Співпраця з Мінцифрою сприятиме оперативному поширенню якісних знань серед бізнесу щодо використання та аналізу відкритих даних із надійних джерел.

 

Заступник директора з правових питань YouControl, Данило Глоба: "У наш час особливої цінності набуває вміння швидко знайти актуальні, достовірні дані та якісно їх проаналізувати. Тому використання сучасних систем з аналізу інформації сприятиме запобіганню і протидії негативним явищам у суспільстві та бізнесі".


Нагадаємо, раніше YouControl підписав меморандум про співпрацю з Державною службою України з питань праці.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 14 липня 2021 р.

Фінансовий моніторинг фізичних осіб: як не наразитися на штрафи

У 2020 році були внесені зміни до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму". Відповідно до нових правил, суб'єкти первинного фінансового моніторингу (СПФМ) мають проводити перевірку своїх клієнтів. Тому фізосіб будуть перевіряти під час укладання угод та проведення фінансових операцій.

Статті 2 липня 2021 р.

І так зійде: шкідливі поради при роботі з контрагентами

Критичне мислення – корисний інструмент для прийняття рішень, "ексклюзивно" властивий людям, на відміну від комп'ютерів. Здатність брати інформацію під сумнів – основа творчості, аналізу, пошуку нових рішень, в тому числі в бізнесі. У цій статті розглянемо "альтернативні" підходи до роботи з контрагентами і ділової розвідки. Що, якщо…   1. Не перевіряти статус компанії.   ⚡️Чим ризикуєте:

Новини 1 липня 2021 р.

Моніторинг контрагентів: не втомлюється, нічого не забуває, не підводить

Моніторинг невпинно працює для вас 24/7, тримаючи руку на пульсі компаній. Ми допрацювали його, суттєво розширили функції та розповідаємо про його нові можливості! Спойлер: тепер сповіщення про зміни компаній та фізосіб можна отримувати в месенджери. Але це тільки одне з оновлень.   Моніторинг – це бот, що стежить за компаніями, фіксує зміни у відкритих реєстрах, формує для вас звіт, економить час і нічого не випускає з уваги.   Що саме робить Моніторинг?  

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’