Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 2 серпня 2021 р.

YouControl та Інститут розвитку регіональної преси підписали меморандум

Поділитися:
YouControl та Інститут розвитку регіональної преси підписали меморандум

YouControl та Інститут розвитку регіональної преси закріпили багаторічну співпрацю меморандумом. Мета партнерства ‒ шляхом популяризації роботи з відкритими даними, сприяти розбудові демократичного суспільства та розвитку незалежних ЗМІ в Україні.

 

Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) ‒ це українська неурядова громадська організація, яка закладає фундамент для професійних і плюралістичних медіа. ІРРП всебічно підтримує журналістів-розслідувачів, захищає їхні права в українських судах і ЄСПЛ, пропагує гендерну рівність, розвиває журналістику в регіонах і протидіє дезінформації.

 

В межах реалізації соціальної місії YouControl журналісти, громадські активісти та освітні заклади отримують безкоштовний доступ до інструментів системи. Окрім цього, компанія регулярно проводить безоплатні тренінги з метою підвищення навиків роботи з відкритими даними. З використанням аналітичної системи журналістами та ГО  проведено вже більше 5 тис. журналістських розслідувань. Це допомогло привернути увагу громадськості та правоохоронних органів до резонансних тем, а також почати перевірку фігурантів та відкриття справ.

 

Засновник та СЕО YouControl, Сергій Мільман: "Наша співпраця з ІРРП – це історія про тривале ефективне партнерство без формальних угод. Проте, на сьогодні, ми прийшли до нового етапу і підписали відповідний меморандум. Адже у нас велика спільна ціль ‒ шляхом поширення відкритих даних, сприяти розвитку незалежних професійних ЗМІ, що є опорою громадянського суспільства. Для цього ми організовуватимемо тренінги, під час яких ділитимемося знаннями та досвідом по роботі з даними та їх якісною аналітикою. При цьому надаватимемо безкоштовні доступи до інструментів YouControl журналістам та громадським активістам для проведення розслідувань, аналізу держзакупівель, моніторингу декларацій, створення аналітичних досліджень тощо".

 

Виконавча директорка ГО "ІРРП", Людмила Панкратова: "ІРРП – це завжди не тільки про ретельну журналістику, а й про новації.

На кожну конференцію #IJC ми запрошуємо творців трендів і знайомимо журналістів із новими методами й інструментами. Ми й до цього часто кликали фахівців і фахівчинь YouControl, жоден тренінг для розслідувачів без них не обходився. Але тепер вирішили "узаконити" наші теплі стосунки й разом формуватимемо спільноту професійних журналістів і впевнених користувачів YouControl. Впевнені, що зможемо підсилити одне одного".

 

Партнерство YouControl та ІРРП дасть змогу проводити спільні заходи та тренінги для регіональних журналістів та розслідувачів і підвищувати їхні навички роботи з даними та у написанні матеріалів.

 

Нагадаємо, раніше YouControl підписав меморандум про співпрацю з Лігою страхових організацій України.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 14 липня 2021 р.

Фінансовий моніторинг фізичних осіб: як не наразитися на штрафи

У 2020 році були внесені зміни до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму". Відповідно до нових правил, суб'єкти первинного фінансового моніторингу (СПФМ) мають проводити перевірку своїх клієнтів. Тому фізосіб будуть перевіряти під час укладання угод та проведення фінансових операцій.

Статті 2 липня 2021 р.

І так зійде: шкідливі поради при роботі з контрагентами

Критичне мислення – корисний інструмент для прийняття рішень, "ексклюзивно" властивий людям, на відміну від комп'ютерів. Здатність брати інформацію під сумнів – основа творчості, аналізу, пошуку нових рішень, в тому числі в бізнесі. У цій статті розглянемо "альтернативні" підходи до роботи з контрагентами і ділової розвідки. Що, якщо…   1. Не перевіряти статус компанії.   ⚡️Чим ризикуєте:

Новини 1 липня 2021 р.

Моніторинг контрагентів: не втомлюється, нічого не забуває, не підводить

Моніторинг невпинно працює для вас 24/7, тримаючи руку на пульсі компаній. Ми допрацювали його, суттєво розширили функції та розповідаємо про його нові можливості! Спойлер: тепер сповіщення про зміни компаній та фізосіб можна отримувати в месенджери. Але це тільки одне з оновлень.   Моніторинг – це бот, що стежить за компаніями, фіксує зміни у відкритих реєстрах, формує для вас звіт, економить час і нічого не випускає з уваги.   Що саме робить Моніторинг?  

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’