Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 10 вересня 2021 р.

YouControl та Держпраці ‒ партнери

Формуємо повне досьє на кожну компанію та ФОП

Поділитися:
YouControl та Держпраці ‒ партнери

YouControl та Державна служба України з питань праці уклали меморандум про співпрацю. Мета партнерства ‒ вживати спільних зусиль задля розвитку громадянського суспільства, сприяння підвищенню ефективності державного управління, забезпечення прозорості ведення бізнесу в Україні.

Державна служба України з питань праці є центральним органом виконавчої влади, покликаним реалізовувати державну політику в сферах промислової безпеки, охорони та гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, здійснення державного гірничого нагляду. А також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Виконуючий обов’язки Голови Державної служби України з питань праці, Віталій Сажієнко: "Сподіваємось, що співпраця в межах укладеного меморандуму сприятиме підвищенню ефективності виконання Держпраці своїх завдань. Зокрема, щодо перевірки учасників процедур закупівель, запобігання корупційним правопорушенням, контролю підприємств сфери управління тощо".

YouControl допоможе Держпраці в автоматизованому режимі перевіряти, порівнювати і аналізувати дані, без залучення значної кількості людських ресурсів. Така співпраця дасть змогу Держпраці робити більш точні висновки, що спрятиме підвищенню загального рівня експертизи держоргану.

Заступник директора з правових питань YouControl, Данило Глоба: "Вважаємо, що разом ми зможемо збагатити свій корисний досвід. Зокрема, очікуємо розширити свої знання щодо застосування ризик-орієнтованих підходів при плануванні і проведенні контрольних заходів. За рахунок цього зможемо доповнити функціонал наших програмних продуктів".

Сторони зобов'язуються спільно сприяти формуванню прозорого бізнес-середовища в Україні, шляхом популяризації відкритих даних та підвищення ефективності державного управління. Планують організовувати та брати участь у спільних заходах: конференціях, круглих столах, дискусіях тощо.

Нагадаємо, раніше YouControl підписав меморандум про співпрацю з Інститутом розвитку регіональної преси.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 14 липня 2021 р.

Фінансовий моніторинг фізичних осіб: як не наразитися на штрафи

У 2020 році були внесені зміни до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму". Відповідно до нових правил, суб'єкти первинного фінансового моніторингу (СПФМ) мають проводити перевірку своїх клієнтів. Тому фізосіб будуть перевіряти під час укладання угод та проведення фінансових операцій.

Статті 2 липня 2021 р.

І так зійде: шкідливі поради при роботі з контрагентами

Критичне мислення – корисний інструмент для прийняття рішень, "ексклюзивно" властивий людям, на відміну від комп'ютерів. Здатність брати інформацію під сумнів – основа творчості, аналізу, пошуку нових рішень, в тому числі в бізнесі. У цій статті розглянемо "альтернативні" підходи до роботи з контрагентами і ділової розвідки. Що, якщо…   1. Не перевіряти статус компанії.   ⚡️Чим ризикуєте:

Новини 1 липня 2021 р.

Моніторинг контрагентів: не втомлюється, нічого не забуває, не підводить

Моніторинг невпинно працює для вас 24/7, тримаючи руку на пульсі компаній. Ми допрацювали його, суттєво розширили функції та розповідаємо про його нові можливості! Спойлер: тепер сповіщення про зміни компаній та фізосіб можна отримувати в месенджери. Але це тільки одне з оновлень.   Моніторинг – це бот, що стежить за компаніями, фіксує зміни у відкритих реєстрах, формує для вас звіт, економить час і нічого не випускає з уваги.   Що саме робить Моніторинг?  

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’