Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl запустив свій подкаст про людей в бізнесі!
35 хвилин концентрованої користі тут

Слухати
Новини

YouControl та Держаудитслужба запартнерилися

11 лютого 2021 р.
YouControl та Держаудитслужба запартнерилися

10  лютого YouControl та Державна аудиторська служба України підписали меморандум про співпрацю.  Мета партнерства  ‒ консолідація зусиль задля розвитку ефективного державного фінансового контролю. Зниженню корупційних зловживань та формуванню прозорого бізнес-середовища  сприятиме застосування ризик-орієнтованого підходу.

Місією Держаудитслужби України та її офісів є забезпечення економічного добробуту країни, а також здійснення ефективного державного фінансового контролю. Головна ціль YouControl - формувати прозоре бізнес-середовище без корупції та злочинних схем. Сторони домовилися об'єднати знання, досвід та зусилля задля досягнення спільної мети - зниження рівня шахрайств, своєчасного викриття та попередження економічних злочинів. 

Засновник та СЕО YouControl Сергій Мільман: “Ми готові всіляко сприяти недопущенню зловживань у фінансовій сфері та попередженню шахрайств з державними ресурсами. Якісна автоматизована перевірка та моніторинг ризиків учасників публічних закупівель допоможе завчасно попереджати злочинні наміри. А саме: ідентифікувати пов’язаних із публічними органами осіб, бізнес-групи пов’язаних компаній, виявляти токсичні зв’язки”.

 

СЕО YouControl С. Мільман та заступник Голови Держаудитслужби О. Шкуропат

 

Фахівці YouControl проведуть навчальні тренінги на тему верифікації та автоматизованої перевірки контрагентів для співробітників Держаудитслужби. Використання можливостей аналітичної системи сприятиме підвищенню ефективності державного фінансового контролю (зокрема, модулів пошуку зв’язків, експрес-аналізу, скорингів благонадійності контрагентів, зовнішньоекономічної діяльності, ідентифікації бізнес-груп та PEPs). Також буде розглянута можливість використання аудиторських звітів для наповнення системи YouControl: результати аудиторських перевірок допоможуть якісніше аналізувати діяльність підприємств. Сторони готові до плідної взаємодії, планують організовувати та брати участь у спільних заходах шляхом проведення конференцій, семінарів, зустрічей, круглих столів.

 

Голова Держаудитслужби України Г. Пліс та його заступник О. Шкуропат

 

Голова Державної аудиторської служби України Геннадій Пліс: “Використання системи YouControl відкриває нові перспективи ревізорам та аудиторам Служби для здійснення поглибленого аналізу на етапі підготовки та проведення контрольних заходів. Така співпраця має стати черговим кроком на шляху до розбудови ефективної системи управління держфінансами, як дієвого механізму для забезпечення фінансової стабільності і безпеки країни. Адже дозволить підвищити результативність державного фінансового контролю та, відповідно, використання коштів платників податків”.

Нагадаємо, раніше YouControl підписав меморандум із Мінреінтеграції.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’