Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Знаходьте клієнтів або партнерів та аналізуйте ринки з новим інструментом від YouControl Детальніше
Новини

YouControl та АМКУ підписали меморандум про співпрацю

17 грудня 2019 р.
YouControl та АМКУ підписали меморандум про співпрацю

YouControl та Антимонопольний комітет України починають офіційну співпрацю, в межах якої ділитимуться експертизою та будуть організовувати спільні ініціативи. 

16 грудня YouControl та Антимонопольний комітет України (АМКУ) підписали меморандум про співпрацю. АМКУ – держорган зі спецстатусом, який відповідає за  захист конкуренції у підприємництві та державних закупівлях. Відомство контролює дотримання законодавства у згаданих напрямках, регулювання цін на товари, що виробляються чи продають монополісти і загалом сприяє розвитку добросовісної конкуренції. 

Підписанням меморандуму YouControl та АМКУ підтвердили бажання разом працювати над покращенням бізнес-середовища в Україні. Для цього сторони планують проводити спільні заходи, організовувати навчальні програми, ділитися експертизою. 

Зі свого боку YouControl надасть працівникам АМКУ повний тестовий доступ до аналітичної системи. Тренери компанії проведуть навчання для центрального осередку та регіональних представництв відомства щодо ефективного використання усіх можливостей системи. А спеціалісти Комітету допоможуть розширити функціонал YouControl, а саме додати нові пункти експрес-аналізу, пов’язані зі штрафами АМКУ. Загалом така співпраця дозволить посилити кожну зі сторін. 

Концентрація суб’єктів господарювання може дуже негативно впливати на бізнес-середовище, над прозорістю та якістю якого ми працюємо щодня. Нашій компанії важлива думка експертів та головного регулятора, ким є АМКУ, щодо цього питання. У співпраці з Комітетом ми зможемо отримати краще розуміння проблем концентрації та монополізації деяких секторів економіки, пов’язаності окремих потужних гравців ринку.  Все це допоможе нам спробувати знайти шляхи вирішення цих складних проблем”, – зазначив засновник та СЕО YouControl Сергій Мільман.  

На фото: Сергій Мільман (СЕО YouControl), Наталя Чорногуб (GR-менеджер YouControl), Юрій Терентьєв (голова АМКУ) та Олександр Білянський (начальник управління конкурентної політики АМКУ)

Понад чотири роки тому ми почали роботу над перетворенням АМКУ в сучасне ефективне прозоре відомство із захисту конкуренції. Робити реальні корисні та актуальні розслідування та дослідження можна лише з професійними мотивованими співробітниками і сучасними інформаційними ресурсами. Ці ресурси допомагають визначати фінансово-економічні групи, їх бенефіціарів та відносини контролю. YouControl як раз і є таким ресурсом. Співпраця АМКУ та YouControl також дасть можливість розширити наповнення системи інформацією з боку АМКУ”, – пояснив Юрій Терентьєв, голова Антимонопольного комітету України.

Нагадаємо, що раніше YouControl підписав меморандуми про співпрацю і з іншими державними органами, зокрема із Держфінмоніторингом та НБУ.  

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’