Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl та Академія прокуратури розпочали співпрацю

19 серпня 2019 р.
youcontol

YouControl надає безкоштовний доступ до системи та експертизу своїх фахівців для підготовки та підвищення кваліфікації слухачів Національної академії прокуратури України.

15 серпня YouControl підписав меморандум про співпрацю з Національною академією прокуратури України (НАПУ). Це держустанова зі спеціальним статусом, яка займається підготовкою кандидатів на посаду прокурора, а також підвищенням кваліфікації тих, хто уже працює в цій сфері. 

YouControl та НАПУ домовилися про взаємодію за кількома напрямками. Зокрема, це: 

•  спільні заходи та залучення в них власних експертів;

•  розроблені разом проекти, спрямовані на поширення знань щодо запобігання корупції і забезпечення прозорості ведення бізнесу в Україні;

•  популяризація ідеї важливості використання відкритих даних слухачами Академії у їхній роботі після навчання.

В НАПУ зазначають, що важливим моментом початку співпраці стало те, що аналітична система YouControl містить низку вкрай важливої інформації, яка може бути корисною для майбутніх чи поточних прокурорів. Мова про реєстраційні дані компаній, їхні суди, зовнішньоекономічну діяльність, фінансовий стан, ризики банкрутства, візуалізовані зв’язки підприємств між собою за різними аспектами тощо. 

Започаткована співпраця сприятиме провадженню науково-педагогічної, наукової та інноваційної діяльності у сфері використання відкритих даних, розробки відповідних освітньо-професійних, наукових програм та навчальних планів для працівників органів прокуратури”, – впевнені в Академії.

Успішним стартом взаємодії стала вступна лекцією на тему “Використання відкритих даних для виявлення злочинів”, яку провела GR-менеджер YouControl Наталія Чорногуб. Вона розповіла про види та користь відкритих даних, у яких сферах вони можуть ефективно застосовуватися та як аналітична система компанії допоможе зручно з ними працювати. YouControl в подальшому продовжить ділитися власною експертизою зі слухачами НАПУ. А для того, аби вони могли практикуватися у вирішенні поставлених задач за допомогою відкритих даних, компанія надала безкоштовний доступ до системи. 

YouControl з готовністю підтримує ініціативи, які допомагають розвивати в Україні ефективну систему правосуддя. І співпраця з Академією, яка робить вагомий внесок у підготовку справжніх професіоналів цієї галузі, допоможе ще більше вдосконалити навчальний процес, зробити його більш сучасним та технологічним. 

Нагадаємо, раніше YouControl підписав меморандум із університетом Шевченка.

Читати більше: Інвестиції в молодь: YouControl відкривається для вишів