Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl запустив свій подкаст про людей в бізнесі!
35 хвилин концентрованої користі тут

Слухати
Новини

YouControl та Академія фінмону підписали меморандум

4 березня 2021 р.
YouControl та Академія фінмону підписали меморандум

4 березня YouControl та Академія фінансового моніторингу підписали офіційний документ про партнерство та співпрацю. Організації мають на меті проведення низки спільних ініціатив щодо організації освітньо-навчальних проєктів  з фінмоніторингу.

 

Основними завданнями Академії фінмону, відповідно до Статуту, є надання освітніх послуг з питань фінансового моніторингу в сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, а також у сфері запобігання та протидії корупції. Серед основних пріоритетів розвитку організації: економічна та фінансова безпека, безпека інвестицій, управління ризиками, банківський фінансовий моніторинг та комплаєнс.

 

Зі свого боку компанія YouControl всіляко сприяє ефективному здійсненню операцій з первинного фінмоніторингу. До прикладу, авторський освітній проєкт Академія YouControl містить курс “Просто про фінмон”. Відеоуроки в цікавій та зрозумілій формі  доносять інформацію про норми та вимоги Закону. Кожен урок присвячений конкретній темі, а проходження повного курсу дає цілісне уявлення про фінмоніторинг: кого стосується і як виконувати вимоги,  яким є вплив на небанківський сектор, як виявити критерії ризику в діяльності контрагента тощо. Крім того,  для спрощення процедури перевірки клієнта в межах вимог нового фінмону фахівці системи розробили спеціальний інструмент. У вкладці “Експрес-аналіз”, що демонструє важливі чинники з досьє компанії, з'явився розділ "Фінансовий моніторинг". Користувачі системи тепер можуть проводити автоматизовану незалежну перевірку за відповідними критеріями. Налаштування акцентує увагу на тих факторах, які актуальні саме з точки зору фінмону. 

 

Читати більше: Новий Експрес-аналіз: персоналізуйте й перевіряйте швидше

 

Данило Глоба заступник директора з правових питань YouControl: “Ми маємо значний досвід з аналізу і оцінки публічної інформації у формі відкритих даних (державні реєстри, бази даних тощо). Результати цієї роботи втілюються в інформаційно-аналітичному програмному забезпеченні, яке використовується у діяльності суб’єктів первинного фінансового моніторингу як ефективний засіб для належної перевірки, запобігання та моніторингу ризиків. Наші фахівці тривалий час проводять професійні навчання та тренінги з питань проведення заходів фінансового моніторингу за допомогою відкритих даних. З огляду на це співпраця Академії фінмону та YouControl, реалізація спільних освітніх проєктів допоможуть ефективніше застосовувати AML- законодавство в практичній діяльності СПФМ”.

 

Сторони готові до плідної взаємодії, планують організовувати та брати участь у спільних заходах, а саме навчально-освітніх тренінгів, семінарів, зустрічей з тем фінмоніторингу.

 

Ростислав Марчук, директор Академії фінансового моніторингу: “Співпраця сторін сприятиме практичному спрямуванню курсу з фінансового моніторингу та надасть можливості для кращого розуміння процедур здійснення фінансового моніторингу на практиці. Така співпраця ще раз підтверджує, що Академія є навчальним та екзаменаційним центром, орієнтованим на сучасні (передові) практики і методики”.

 

Нагадаємо, раніше YouControl підписав меморандум із Держаудитслужбою.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’