Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Знаходьте клієнтів або партнерів та аналізуйте ринки з новим інструментом від YouControl Детальніше
Новини

YouControl став членом Українсько-швейцарської бізнес Асоціації

12 травня 2021 р.
YouControl став членом Українсько-швейцарської бізнес Асоціації

Спільна діяльність організацій буде спрямована на налагодження прозорих та плідних відносин між українськими та швейцарськими компаніями. Партнери домовилися про проведення консультацій, засідань робочих груп, заходів обміну досвідом задля ефективної розбудови партнерства між бізнес-спільнотами обох країн.

 

Українсько-швейцарська бізнес Асоціація (USBA) – громадська некомерційна організація, створена під протекторатом Посольства України в Швейцарській Конфедерації. Основна місія – підтримка та просування інтересів швейцарських промислових, торгових та сервісних компаній в Україні та українських компаній у Швейцарії. USBA працює над вирішенням різних проблемних питань, спрямованих на довгострокове партнерство та співпрацю.

 

Президент Українсько-швейцарської бізнес Асоціації Дмитро Сіденко: "Співпраця з YouControl дозволить нам більш якісно та оперативно надавати легальну інформацію нашим швейцарським членам щодо потенційних партнерів в Україні, знижувати ризики потрапляння до шахрайських схем та оборудок. Членство YouControl в нашій Асоціації є черговим важливим кроком до розбудови повноцінного B2B партнерства між Україною та Швейцарією і беззаперечно буде підвищувати рейтинг довіри між бізнес-спільнотами обох країн".

 

Головна місія компанії YouControl – розширення міжнародної співпраці шляхом формування прозорого бізнес-середовища. Її аналітична система дозволяє швидко отримати актуальну інформацію про компанію, ФОП або фізичну особу, використовуючи дані з достовірних відкритих джерел. Обирати надійних контрагентів, минаючи шахраїв та підозрілих осіб, стає значно легше та зручніше. Інструменти системи допомагають бізнесу ефективно перевіряти своїх українських та закордонних партнерів, мінімізують власні ризики. 

 

 

Наталія Чорногуб, GR-менеджерка YouControl: "Ми відкриваємо український ринок та доброчесних підприємців для інвесторів із Швейцарії, надаючи партнерам достовірну та актуальну інформацію. Віримо, співпраця з USBA сприятиме підвищенню довіри до українських підприємців з боку закордонних вкладників".

 

 

 

 

У межах співпраці передбачено проведення спільних консультативно-навчальних зустрічей, освітніх проєктів, колаборацій. Заходи обміну знаннями та досвідом будуть спрямовані на ефективну розбудову партнерства між бізнес-спільнотами обох країн шляхом використання даних з відкритих джерел.

 

Нагадаємо, раніше YouControl підписав меморандум із Академією фінансового моніторингу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’