Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

YouControl розпочав співпрацю з Центром бізнес-тренінгу при КНТЕУ

6 березня 2020 р.
YouControl розпочав співпрацю з Центром бізнес-тренінгу при КНТЕУ

Контрагентів віртуального підприємства перевірятимуть в YouControl. Студенти користуватимуться системою для перевірки контрагентів віртуального підприємства, яке працює в Центрі бізнес-тренінгу при Київському національному торговельно-економічному університеті. 

3 березня YouControl розпочав співпрацю та провів навчання для викладачів Центру бізнес-тренінгу при Київському національному торговельно-економічному університеті. Цей Центр є унікальною тренінговою платформою в Україні, що здійснює практичну підготовку студентів на основі віртуального підприємства, в режимі реального часу імітуючи роботу справжньої компанії.

Відділи закупівель, маркетингу та зовнішньоекономічної діяльності цього віртуального підприємства вже отримали доступ до YouControl й готові до використання його можливостей в освітньому процесі. Тепер студенти КНТЕУ матимуть змогу перевіряти контрагентів віртуального підприємства, оцінювати ринок та відповідні ризики, здійснювати фінансовий аналіз компаній.

Мета Центру бізнес-тренінгів — надати сучасні затребувані практичні знання та навички майбутнім фахівцям, які підвищують їх конкурентоспроможність на ринку праці. Тому користуючись таким інструментом для бізнес-розвідки, як YouControl, студенти отримують можливість формувати актуальні професійні компетентності. Зокрема розвивати навички аналізу ділового середовища та користування відкритими даними”, — говорить директорка Центру бізнес-тренінгу Трубей Оксана Миколаївна.

В центрі бізнес-тренінгу студенти ефективно набувають hard та soft skills, а тепер за допомогою YouControl,  зможуть суттєво розширити їх перелік.

Це був не просто воркшоп, а чудова дискусія із фантастичною залученістю в процес усіх учасників. Впененний, що викладачі стануть чудовими менторами студентів в роботі із відкритими даними”, — поділився враженнями керівник відділу навчання YouControl Ігор Курочка.

Нагадуємо, що YouControl надає безкоштовний доступ вищим навчальним закладам та проводить навчання студентам і викладачам з метою допомоги молодим експертам у їх професійній підготовці. Ми переконані, що інвестиції в знання та в молоде покоління є надзвичайно потрібними для побудови прозорого бізнес середовища в Україні.

Читати більше: Інвестиції в молодь: YouControl відкривається для вишів

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’