Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl приєднався до Спілки малих та середніх підприємств

10 квітня 2019 р.
youcontol

Компанія YouControl стала членом Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, щоб поділитися власним досвідом та більше взаємодіяти з українським бізнесом.

YouControl приєднався до ще однієї бізнес-спільноти – Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України. За словами генерального директора Спілки Вячеслава Биковця, бути її членом – означає спільно з колегами відстоювати права та інтереси малого і середнього бізнесу, ефективно співпрацювати з однодумцями, вирішення багатьох проблем, з якими часто підприємець знаходиться один на один.

"Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України – це добровільне об’єднання представників МСБ, які хочуть власними руками формувати сприятливі умови для своєї діяльності. Спілка в особі своїх членів отримує надійних партнерів, досвідчених фахівців, експертів", ‒ пояснив Вячеслав Биковець.

В цілому Спілка має на меті вирішення кількох принципово важливих для вітчизняного бізнесу проблем. Зокрема, мова про реалізацію національної та регіональних програм розвитку підприємництва та ринкової інфраструктури з урахуванням проблем малого бізнесу, формування правової бази державної підтримки МСБ, стимуляцію процесу проведення малої приватизації в Україні тощо.

До об’єднання входить декілька тисяч представників малого та середнього бізнесу, різноманітні галузеві асоціації, окремі регіональні торгово-промислові палати, представники обласних адміністрацій. А починаючи з квітня до цього переліку приєдналася і компанія YouControl.

"За 29 років роботи Спілка підтвердила свою ефективність та спроможність захищати, розвивати та підсилювати підприємництво України, яке й становить основу національної економіки. Ми раді стати частиною спільноти, надавати аналітичну та експертну підтримку членам Спілки", ‒ Наталія Чорногуб, експерт з комплаєнсу, GR-менеджер YouControl.

За її словами, YouControl та Спілка будуть взаємодіяти за кількома напрямками, аби принести максимум користі обом сторонам. Зокрема, компанія буде проводити регулярні заходи з регіональними Торгово-промисловими палатами, спрямовані на підвищення прозорості бізнес-середовища та спрощення процесу перевірки бізнес-партнерів. А експерти YouControl загалом будуть ділитися досвідом щодо комплаєнсу з колегами за Спілкою.