Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

YouControl продовжить навчати держслужбовців

21 лютого 2020 р.
YouControl продовжить навчати держслужбовців

Компанія YouControl домовилась про подальшу співпрацю з Національним агентством України з питань державної служби та долучиться до реформи державного управління.

20 лютого YouControl та Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) підписали меморандум про взаємодію. Це агентство є центральним органом виконавчої влади, який відповідає за формування та реалізацію державної політики у сфері державної служби, забезпечує її управління в державних органах, а також здійснює консультативне та методичне забезпечення служби в органах місцевого самоврядування.

За минулий рік в межах партнерства з Українською школою урядування при НАДС YouControl провів дев’ять тренінгів для держслужбовців. Учасники ознайомились із сучасним програмним забезпеченням на основі відкритих даних, дізнались про підходи до перевірки контрагентів та виявлення ознак корупції, способи ефективного використання публічної інформації у формі відкритих даних на державній службі. 

Цього року вирішили вийти на новий рівень співпраці ‒ партнери працюватимуть у двох напрямках:

•  використання можливостей відкритих даних задля відбору благонадійних кандидатів на державну службу;

•  навчання держслужбовців щодо мінімізації корупційних ризиків, уникнення співпраці з шахраями.

Я вдячний YouControl, що нам дали можливість правильно перевіряти доброчесність. Під час обрання кандидатів на вищі позиції категорії А в державній службі доброчесність ‒ це одна з головних компетенцій. Для того, щоб це робити правильно і швидко шукати про кандидатів всю необхідну інформацію, будемо користуватись YouControl. Він дуже зручно зібрав інформацію з різних відкритих джерел у своїй системі. Ми часто стикаємось з тим, що декларація кришталево чиста, а насправді багато чого записано на родичів. За допомогою YouControl ми будемо знаходити це швидко і не пропускати в шорт-листі до суб'єктів призначень негідників”, ‒ розповів Олександр Стародубцев, голова НАДС.

Окрім того, команда YouControl зголосилась допомагати в оцифруванні відкритих наборів даних для попередження корупційних ризиків.

Володимир Купрій, перший заступник голови НАДС, Олександр Стародубцев, голова НАДС, Сергій Мільман, засновник та СЕО YouControl та Наталя Чорногуб, GR-менеджерка YouControl

Нагадаємо, нещодавно YouControl також підписав меморандум із Міністерством енергетики та захисту довкілля.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’