YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 19 лютого 2018 р.

YouControl презентував на демо-дні FinTech Master новий продукт —  YouScore

Поділитися:
YouControl презентував на демо-дні FinTech Master новий продукт —  YouScore

16 лютого в готелі Hilton зібрались експерти, зацікавлені в українських фінтех-рішеннях. Відбувся демодень — заключний захід програми FinTech Master, яка тривала ще з вересня 2017 року. На ньому YouControl як фіналіст інкубаційної програми 1991 Open Data Incubator презентував новий продукт — YouScore.

 

Протягом заходу відбулись панельні дискусії, під час яких учасники погодились, що найбільш затребуваними та динамічними сервісами на сьогодні в галузі фінансів є саме автоматичний фінансовий скоринг та прогнозування, дистанційний банкінг, цифрові грошові перекази та електронні гаманці. Надзвичайно важливою умовою для стрімкого зростання подібних сервісів назвали відкритість даних.

 

 

Учасники дискусії зазначили, що хоча 58% банківського ринку готові до впровадження технологічних рішень, лише 32% фінансово-кредитних установ вже мають досвід роботи зі стартапами. Якщо оцінювати вигоди, які принесе вміле впровадження відкритих даних, то очікується суттєвий приріст у 10-15%. Тож інвестиції в технологічні стартапи є досить виправданими.

 

Оскільки корпоративні дані є значно більш систематизовані та структуровані, ніж дані державних органів, проекти у даній галузі здебільшого комерційні, а попит на технологічні рішення високий, то досить скоро між фінансовими установами та стартапами вибудуються прозорі, стійкі та взаємовигідні стосунки”, — зауважив Віктор Гурський, співзасновник 1991 Open Data Incubator.

 

Опісля дискусії дев’ять команд — фіналістів програми презентували свої рішення для фінансової галузі. Команда YouControl, яка також стала одним із фіналістів програми, розказала про свій новий продукт YouScore, який готує до випуску на ринок вже цього року.

 

 

Що таке YouScore?

 

YouScore — API-сервіс для банківських та інших фінансових установ для визначення портрету контрагента. Він не тільки автоматично заповнює поля документів актуальними реквізитами, а й надає у систему користувача достатньо інформації про будь-яку компанію України, допомагає визначити її благонадійність. Деякі модулі нової системи користувачам YouControl вже знайомі: це показники FinScore та MarketScore.

 

Система YouScore складається із різних модулів, що можуть бути швидко інтегровані за допомогою технології АРІ. Тарифні пропозиції дають можливість обирати кожен з них окремо або користуватись повним набором. На сьогодні система включає такі модулі:

      *    автоматичне заповнення реквізитів клієнтів (Анкета KYC, РКО тощо);

      *    приналежність компанії до фінансово-промислових груп (ФПГ);

      *    наявність у компанії податкового боргу;

      *    індекс фінансової стійкості компанії (FinScore);

      *    наявність компанії у санкційних списках.

 

До кінця 2018 року буде введено в дію ще 5 модулів, такі як:

      *    зв’язок компанії із Politically Exposed Persons (РЕР);

      *    ведення бізнесу із офшорними зонами, низькоподтковими юрисдикціями;

      *    ринкова потужність компанії (MarketScore);

      *    комплаєнс-скоринг (Compliance Score);

      *    ведення бізнесу із країнами під санкціями.

 

Протягом найближчих двох тижнів продукт буде доступний для замовлення. Першими оцінити можливості сервісу зможуть поточні клієнти YouControl.

 

Нагадаємо, що інкубаційна програма FinTech Master створена для допомоги технологічним стартапам, які займаються розробкою фінансових та соціально-економічних інноваційних сервісів на базі відкритих даних фінансових установ. Головними партнерами програми є компанія Mastercard та Національний Банк України, організатор — 1991 Open Data Incubator.

 

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’