Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

YouControl представлятиме суспільні інтереси ГР при Мінцифрі

28 серпня 2020 р.
YouControl представлятиме суспільні інтереси ГР при Мінцифрі

За результатами голосування Наталя Чорногуб, GR-менеджерка YouControl, увійшла до складу громадської ради при Мінцифрі.

 

Нещодавно відбулось голосування до Громадської ради Міністерства цифрової трансформації. Ця організація доноситиме важливі аспекти для цифровізації послуг, відкриття даних, які будуть корисні для суспільства.

 

З 55 претендентів до ради обрали 35 членів. До їх складу увійшла Наталя Чорногуб, GR-менеджерка YouControl. Вона планує займатись розвитком напрямку відкритих даних та популяризацією перевірки партнерів на благонадійність серед громадськості, ЗМІ, бізнесу та органів влади. 

 

“Теза “довіряю, тому що перевіряю” має стати основною у будь-яких стосунках, ‒ коментує Наталя Чорногуб. ‒ Мені прикро визнавати що досі існують без відповідних дозволів фінансові піраміди,  неблагонадійні забудовники чи аферисти, які дурять людей через їх незнання та невміння використовувати відкриті дані. Тому в складі громадської ради я ставлю перед собою три цілі:

 

1. Відкрити нові набори даних, які допоможуть підсилити прозорість та відкритість бізнес-середовища, зокрема, домогтись узгодження відкриття фінансової звітності, установчих документів підприємств.

 

2. Покращити якість у оприлюднених наборах даних, таких як судові документи, ЄДР, медичні дані, геокадастр.

 

3. Розробити систему навчання з відкритих даних для органів влади, рекомендувати зробити обов’язковим щорічне підвищення кваліфікації публічних службовців з аналітики даних та вміння перевіряти учасників тендерних закупівель”.

 

Щиро дякуємо всім, хто зміг віддати свій голос!

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’