YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 22 червня 2023 р.

Що пишуть про вашу ділову репутацію: YouControl показує розслідування в медіа

Поділитися:
Що пишуть про вашу ділову репутацію: YouControl показує розслідування в медіа

За допомогою YouControl можна швидко дізнатися про журналістські розслідування чи навіть згадки контрагентів в медіа. Використовуйте цю функцію, яка захистить від ризикованих зв’язків навіть якщо фігуранти хотіли б приховати неприємні публікації.

 

Належна перевірка клієнтів передбачає, зокрема, пошук згадок в медіа та ЗМІ. Вже чимало українських компаній зробило належну перевірку своєю звичною процедурою, а на західних ринках це просто обов’язкова вимога. Перевірка згадок в ЗМІ – це також невід'ємна частина ділової розвідки та репутаційного менеджменту. Отже, це крок до ведення бізнесу на європейському рівні та умова виходу на міжнародний ринок. А в українському бізнес-середовищі ця функція дозволяє проаналізувати "минуле" компанії або людини.


Для таких цілей ми створили інструмент "Репутація в медіа", який інтегрує медійні розслідування в досьє фізичних і юридичних осіб в аналітичній системі. Другою метою є архівація суспільно важливих медійних розслідувань.

 

Навіщо перевіряти згадки в медіа та ЗМІ?

 

Згідно з постановами НБУ №65 і №107 та законодавством про фінансовий моніторинг, суб'єкти первинного фінансового моніторингу (СПФМ) зобов'язані "отримувати додаткові відомості про клієнта шляхом пошуку інформації про нього у відкритих джерелах (наприклад, офіційних джерелах, публічних реєстрах, сайтах авторитетних видань)" (Додаток 6, пункт 4 постанови НБУ №65).

 

Та навіть без суворих "вказівок" органів, що перевіряють, будь-який бізнес, що дотримується розумної обережності при взаємодії з новими партнерами, прагне отримати об'єктивне уявлення про їхню діяльність. 

 

Цей інструмент для дотримання норм закону і репутаційного менеджменту можуть використовувати співробітники служби безпеки, юристи, відділ закупівель, керівник або власник компанії. А також журналісти, громадські активісти – щоб знайти всі розслідування щодо діяльності потрібної компанії або особистості.

 

Звідки дані ЗМІ в YouControl?

 

Пошукові системи – найдоступніше джерело інформації, тому саме вони стають першим кроком для перевірки ділової репутації контрагента. Але повністю покладатися на пошукові системи не варто, оскільки компанії, які не хочуть афішувати негативні відомості про себе, часто просто видаляють такі дані, від окремих матеріалів аж до системних ресурсів.

В YouControl інформація збережеться навіть у разі її зникнення з інтернету.


Наразі в системі YouControl зібрано 11818 розслідувань починаючи з 2008 року зі "Слідство.інфо", "Схеми: корупція в деталях", "Бігус.інфо", "Наші гроші", “Українська правда” тощо (загалом понад 20 джерел).

 

На відміну від пошукових систем, в YouControl інформація чітко структурована:

- Всі дані ідентифіковані аналітиками по коду ЄДРПОУ або повному ПІБ.

- Дані захищені від видалення або редагування, тому що збережена веб-копія сторінки розслідування. 

- Дані зібрані з понад 20 авторитетних видань, які проводять якісні та достовірні журналістські розслідування.

- Якщо згадки про фізичну чи юридичну особу знайдені, система покаже, в якій якості вона згадується: як фігурант розслідування, негативна згадка про особу чи просто згадка особи в розслідуванні.

- Також під час перевірки юридичної особи у вкладці "Зв'язки PRO" автоматично будуються зв'язки між фігурантами розслідувань.

 

Як "прокачати" репутаційний менеджмент за YouControl і знайти згадки в медіа

 

Якщо ви перевіряєте компанію, введіть назву компанії або її ЄДРПОУ в рядок пошуку на головній сторінці. Якщо компанія згадується в медіа, це буде відображено в лівому навігаційному меню в рядку: "Репутація в медіа".
 

Червоний маркер – фігурант, помаранчевий маркер – негативна згадка в розслідуванні.

 

Також ви побачите джерела і назви публікацій, короткий опис змісту публікації, а також пряме посилання на джерело та архів статті:

 

 

Якщо ви перевіряєте людину, введіть ПІБ в меню інструменту “Перевірка фізичних осіб”. Система покаже згадки в медіа у вкладці "Медіа➔Репутація в медіа":

 

До речі, декілька досьє осіб в YouControl відкриті для загальнодоступного безкоштовного перегляду та знайомства з можливостями системи. Зокрема ілюстрація вище – приклад з відкритого досьє Іллі Киви, з яким ви можете ознайомитись за посиланням. Відкриті досьє інших осіб надані в детальній статті.

 

Перевірити контрагента просто зараз.

 

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’